Początek relacji Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej

W czerwcu pojawiły się pierwsze podejrzenia dotyczące romansu modelki i showman'a. Po podburzanych przez nich samych plotkach o związku Markowskiej z Pawłem Delągiem oraz ciąży partnerki Wojewódzkiego paparazzi spotkało parę podczas nocnego wypadu na miasto. Niedługo później goście festiwalu Open'er donosili, że para bawiła się razem podczas koncertów.  

Tabloidy bardzo szybko okrzyknęły ich "najgorętszą parą showbiznesu". Król TVNu i o 30 lat młodsza modelka nie potwierdzili tych doniesień, a sama Markowska twierdziła, że to tylko znajomość. Dodała również, że media doszyją łatkę do każdego spotkania celebrytów. Reszta wakacji upłynęła w ciszy i nie przyniosła żadnych nowych rewelacji dotyczących domniemanego romansu. 

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są razem?

Wszystko zmieniło się w ostatni weekend, podczas którego para pojawiła się razem w Teatrze 6 piętro w Pałacu Kultury. Wojewódzki i Markowska gościli w sobotę, 1 października na premierze spektaklu "Bliżej: Według osób obecnych na wydarzeniu para trzymała się blisko, ale nie okazywali sobie publicznie uczuć. Jednymi subtelnymi gestami było sięgnięcie po dłoń partnera oraz wymiany spojrzeń. 

Para w bardzo niedosłowny sposób zdradzała już co nieco o swojej relacji. 59-latek w swoim ostatnim podkaście WojewódzkiKędzierski, mówił wielokrotnie o swojej dziewczynie Ani, nie wymieniając jej jednak z nazwiska. Obydwoje publikowali również tajemnicze zdjęcia z Helu, na którym można się domyślać byli razem.