Księżniczka Charlotte na zawodach pływackich 

We wtorkowe popołudnie para królewska wraz z córką Charlotte pojawili się na Igrzyskach Wspólnoty Narodów. Rodzina zasiadała na trybunach podczas wyścigów pływackich. Zawody organizowane w Sandwell Aquatics Center w Birmingham, były jak się okazuje wspaniałą rozrywką dla dziewczynki, ponieważ jak twierdzi dyrektor naczelny zrzeszenia sport jest jej wielką pasją. 

Księżniczce bardzo podobały się zawody pływackie, ale najbardziej interesuje ją gimnastyka. Z tego, co zrozumiałem, dziewczynka uprawia w domu wiele różnych sportów. Kiedy jednak zapytałem ją o jej ulubiony sport, szybko odpowiedziała, że jest to gimnastyka. - powiedział Tim Lawler, magazynowi "Hello!" 

Sama obecność rodziny królewskiej prawdopodobnie nie przykułaby uwagi mediów z całego świata, gdyby nie miny małej księżniczki Charlotte. 7-latka podobnie jak jej starszy brat podczas jubileuszu swojej babci, nie mogła powstrzymać swoich emocji i ku uciesze wszystkich obecnych oraz fotografów, dopingowała zawodników nie kryjąc ekscytacji. 

Księże Jerzy podczas Platynowego Jubileuszu Królowej 

Dotychczas prym w skradaniu całej uwagi wiódł starszy brat księżniczki Charlotte. 9-letni książę Jerzy przykuł uwagę światowych mediów podczas Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Wówczas podekscytowany pokazami myśliwców Royal Air Force i głośnymi silnikami chłopiec dokuczał swojej mamie. Swoje niezadowolenie spowodowane hałasem pokazywał mimiką oraz zasłaniając uszy. Ostatnio młody następca tronu pojawił się również ze swoimi rodzicami na Wimbledonie, gdzie każdą minę bacznie śledziły obiektywy w oczekiwaniu na kolejny pokaz rozbrajających zachowań malca.