Gdy  potwierdzono informację, że Kate Middleton spodziewa się kolejnego, a mianowicie trzeciego dziecka w mediach (i to nie tylko brytyjskich) zawrzało. Kiedy dojdzie do rozwiązania? W którym szpitalu? Jaka jest płeć dziecka? Pytania o ciążę księżnej Kate mnożyły się coraz bardziej. Co więcej, Księżna Catherine na kilka tygodni zdecydowała się wycofać się z oficjalnych wystąpień publicznych. Spowodowane to było "niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych" (po ang. hyperemesis gravidarum), na które księżna Kate cierpiała również wcześniej. To najcięższa postać występujących w ciąży nudności i dotyczy 0,3–2% ciężarnych. Jak podają medyczne źródła, ta przypadłość nie wpływa na rozwój płodu, ale jest bardzo uciążliwa dla przyszłych matek.

Po tygodniach nieobecności księżna Catherine powróciła do swoich obowiązków. I wygląda kwitnąco! Gdy pod koniec listopada pojawiła się na 2017 Royal Variety Performance w londyńskim Palladium Theatre, Kate Middleton miała na sobie niebieską kreację od Jenny Packham. Ta stylizacja wyglądała jak żywcem wyjęta z filmu "Kraina Lodu" ("Frozen"). Podczas pobytu w Norwegii na początku lutego, żona księcia Williama prezentowała się równie świetnie. Coraz bardziej widać również ciążę Kate. Zagraniczni dziennikarze byli zachwyceni jej jasną suknią od marki Alexander McQueen. Ostatnie ujęcia z księżną Kate zostały wykonane na początku kwietnia, gdy cała rodzina królewska obchodziła Wielkanoc. Czy było to ostatnie publiczne wystąpienie Kate Middleton przed porodem?

Zobacz pozostałe stylizacje księżnej Kate w trzeciej ciąży >>

Przypomnijmy, księżna Kate (znana wcześniej jako Kate Middleton) i książę William mają już dwójkę dzieci. Pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Trzy miesiące temu księżna Catherine odwiedziła z rodziną Polskę w ramach wizyty dyplomatycznejPoznaj również styl Kate Middleton na przestrzeni lat

Księżna Kate w trzeciej ciąży [ZDJĘCIA] >>