Gwiazda "The Crown" w płaszczu z Mango

Aktorka Emma Corrin, która zagrała Lady Di w najnowszym (i przy tym chyba najlepszym do tej pory) sezonie "The Crown", została przyłapana podczas porannego spaceru w Londynie w świetnie skomponowanej casualowej stylizacji. Gwiazda wybrała luźny oliwkowy golf w rybackim stylu, szare proste spodnie, krótkie wiązane buty na grubszej podeszwie oraz kremowy dwurzędowy płaszcz o krótkim kroju. Ten ostatni element garderoby, który jest zdecydowanie głównym punktem tej modowej kompozycji Corrin, aktorka kupiła w... Mango. Co więcej, ten płaszcz wciąż znajdziecie w popularnej hiszpańskiej sieciówce oraz w sklepie ELLE. Podrzucamy bezpośrednie linkowanie poniżej - nie dziękujcie!

Stylizacje Diany w serialu "The Crown" oparte są na prawdziwych strojach księżnej Walii. Mamy na to dowody! Zobaczcie zdjęcia z lat 80. i kadry z produkcji Netflix >>

Płaszcz wełniany z asymetrycznym zapięciem, którym zachwyciła się Emma Corrin, dostępny jest w dwóch kolorach: beżowym i czarnym. To model zakładany i szeroki, o średniej długości, który charakteryzują kołnierz z klapami, ramiona z obniżonym szwem i kieszenie boczne z patkami. Jest zapinany z przodu na dwa rzędy guzików.  Jak czytamy na stronie, płaszcz "księżnej Diany" kosztuje 449,99 zł. Jego skład? Mieszanka między innymi wełny z poliestrem i bawełną. Szukajcie go pod numerem referencyjnym 77017107-WILLY-LM. 

Więcej zdjęć płaszcza z metką Mango, który zachwycił Emmę Corrin oraz zdjęcia aktorki z jej nowej stylizacji możecie obejrzeć w naszej galerii.