ELLE Book Club x COSTA COFFEE:

Od edytoriali stworzonych przez mistrzów światowej fotografii mody po architekturę PRL-u - w naszych biblioteczkach z albumami panuje duża różnorodność, ale nic nie jest tam przypadkowe. Zdjęcia, które trzymamy w tych zbiorach są przepełnione emocjami i mają na nas ogromny wpływ - często nas wzruszają, bawią i zachwycają. Do tego intymnego świata ulubionych fotografii wpuszczą Was dziś Marta Rudowicz, redaktor naczelna magazynu ELLE, Karolina Limbach, stylistka magazynu ELLE oraz Marta Kowalska, redaktor prowadząca serwisu ELLE.pl. Zapraszamy na najnowszy i niestety ostatni już odcinek z cyklu ELLE Book Club x COSTA COFFEE

Nową formułę ELLE Book Club postanowiliśmy wykorzystać nieco szerzej. Już nie tylko polecamy Wam nasze ulubione tytuły, ale (jakby intymności wciąż było za mało) pokazujemy Wam również jak spędzamy czas z książką. Wspólny mianownik naszych czytelniczych rytuałów znaleźliśmy już przy pierwszym odcinku - jednogłośnie stwierdziliśmy, że filiżanka ulubionej kawy to must have. Idąc tym tropem do każdej kategorii książek, które pokazywaliśmy Wam w ELLE Book Club x COSTA COFFEE, dobieraliśmy inne ziarna tak, aby jeszcze mocniej podkreślić jej charakter. Przy biografiach piliśmy ciemno paloną Signature Blend, przy książkach kulinarnych Colombian Roast 100%, a przy pozycjach poprawiających nastrój sięgałyśmy po filiżankę z łagodną mieszanką The Bright Blend.

Do najpiękniejszych albumów o sztuce, modzie i designie dopasowaliśmy kawę COSTA COFFEE Signature Blend Medium Roast. To autorska średnio palona mieszanka arabiki i robusty, która świetnie wypada zarówno solo, jak i w połączeniu z mlekiem czy napojem roślinnym. Wyczujecie w niej delikatne, orzechowe nuty - uwielbiamy! Przygotowaliśmy ją w nowym ekspresie automatycznym Krups Intuition Preference+ z intuicyjną obsługą i możliwością pełnej personalizacji ulubionych napojów. 

Obejrzyj też: Książka przy kawie: Najciekawsze pozycje z naszej kuchennej biblioteczki [ELLE Book Club]>>

Teraz Wy zaparzcie ulubioną kawę i zostawcie komentarz pod tym artykułem - czekamy na Wasze refleksje i spostrzeżenia!