Platynowy Jubileusz dobiegł końca!

Czterodniowe, huczne obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II dobiegły końca. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej wzięli udział w uroczystościach, które zwieńczone były wielkim pochodem przed Pałacem Buckingham. Najbliżsi monarchini, zgromadzili się na specjalnie wyznaczonym balkonie, by podziwiać przygotowane show. Żywiołowy książę Louis, najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate, nie był jednak zbytnio zainteresowany pokazami.

Książę Louis ponownie w centrum uwagi

Louis siedział obok swojej mamy Kate, księżnej Cambridge, gdzie nie tylko popisywał się swoimi zabawnymi ruchami tanecznymi, ale także robił zabawne miny. Najmłodsza z pociech Williama i Kate, na przemian ze zdziwieniem, znużeniem i rozbawieniem obserwowała składane hołdy na cześć swojej prababci. Louis wpadł także w złość, a nerwy wyładował na swojej mamie, księżnej Kate, która jednak szybko zareagowała. Nie dało się ukryć, że rozbrykanemu Louisowi trudno było wysiedzieć w jednym miejscu. Chłopiec krążył więc od mamy do taty, a na chwilę zagrzał nawet miejsca na kolanach księcia Karola, któremu udało się na moment uspokoić chłopca.

Książę Louis podczas pokazów Royal Air Force

Louis, prawnuk Elżbiety, zwrócił na siebie uwagę mediów także już w pierwszym dniu obchodów, gdy na balkonie Pałacu, wyrażał swoje niezadowolenie z powodu hałasu spowodowanego przez pokaz lotniczy, prezentując tym samym cały wachlarz rozbrajających min i stając się ulubieńcem, nie tylko Brytyjczyków, ale także całego świata.