Kristen Stewart zaręczyła się!

To dobry rok dla Kristen Stewart! Do kin trafia właśnie biograficzny film "Spencer" opowiadający o kilku dniach z życia księżnej Diany, w którym aktorka wciela się w główną postać. Wielu twierdzi, że dzięki tej roli Stewart ma szansę zawalczyć o Nagrodę Akademii Filmowej. Ale to nie tylko z tego powodu o Kristen jest ostatnio głośno. Gwiazda podzieliła się z mediami radosną nowiną: 31-latka przyjęła niedawno oświadczyny od swojej dziewczyny, Dylan Meyer i zapewne już niebawem wspólnie staną na ślubnym kobiercu.

Pobieramy się. Naprawdę to robimy!

- powiedziała gwiazda "Zmierzchu" podczas ostatniej rozmowy dziennikarzem Howardem Sternem.

Chciałam, żeby to mi się oświadczono. Myślę, że bardzo wyraźnie dałam to do zrozumienia, a ona zrealizowała moje pragnienie

- dodała w wywiadzie aktorka.

Kristen Stewart i Dylan Meyer - historia związku 

O trzy lata starsza od Kristen Stewart, Dylan Meyer, również jest częścią branży filmowej i pracuje jako scenarzystka. Kobiety są ze sobą związane romantycznie od 2019 roku. Na początku tego roku Meyer opublikowała uroczy post z okazji urodzin Kristen, z któego mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej odnośnie ich relacji. 

Życie z pewnością jest słodsze z tą uroczą małą rodziną. Wszystkiego najlepszego, dzieciaku

– napisała scenarzystka pod zdjęciem Stewart i jej ukochanego psa, Cole'a.

Wcześniej Kristen Stewart spotykała się m.in. z Michaelem Angarano i Robertem Pattinsonem, wokalistką Soko oraz modelką Stellą Maxwell. W 2017 roku potwierdziła, że jest osobą biseksualną.