Koziorożec i Rak to przeciwstawne znaki, jednak jest między nimi chemia. Te przeciwieństwa się przyciągają, stając się niezwykle dobranymi kochankami. Cierpliwość, jaką Koziorożec ma wobec partnera, jest czymś, czego Rak naprawdę potrzebuje. Dzięki temu może się zrelaksować w związku, zarówno na co dzień jak i w sferze seksualnej. Koziorożec za to potrzebuje kogoś, kto wydobędzie z niego głębokie emocje. Pragnie związać się z osobą opiekuńczą, szczerą oraz zorientowaną na rodzinę. Rodzaj intymności, jaką może stworzyć z Rakiem, idzie w parze z jego oczekiwaniami. W znaku Koziorożca brakuje miłości, romansu i domowego ciepła, a partner Rak ma szansę wypełnić owe luki swoją wrodzoną uczuciowością. Krab stopi emocjonalny lód Kozła, wydobywając z niego wszystko, co najlepsze.

Dopasowanie zodiakalne Koziorożca i Raka działa jak w przyrodzie. Żywioły tych znaków, ziemia oraz woda, stwarzają urodzajny grunt pod miłość.

Koziorożec i Rak w związku

Koziorożec to znak zodiaku, który zna tylko jeden kierunek - zawsze porusza się naprzód. Wierzy w osiągnięcie każdego celu, do którego skrupulatnie dąży. Nie umie przegrywać, dlatego słowo "niepowodzenie" nie występuje w jego słowniku. Aby osiągnąć swój cel, niczym koza, bez wysiłku wspina się na najwyższą górę.

W przypadku Raka chodzi o emocje. Krab jest pracowity, ale jego ambicje są motywowane miłością do bliskich. Wkłada serce we wszystko, czego się podejmie. W związku chce osiągnąć najlepsze wyniki. Z reguły nie przyjmuje dominujących ról, pozwalając, żeby ktoś nim rządził. Co więcej, Rak w miłości woli trzymać się z daleka od konfliktu.

Rak i Koziorożec pozornie się różnią, jednak między nimi jest wiele podobieństw. 

Chociaż Koziorożec sprawia wrażenie ufnego, to najbardziej podejrzliwy ze wszystkich znaków zodiaku. Zaufanie okaże dopiero osobie, w której ulokuje poważne uczucia. Jednak może mieć problemy z uwierzeniem w słowa swojej drugiej połówki, dopóki nie otrzyma pewnych dowodów miłości. Nie wejdzie w relację z kimś "niesprawdzonym". Na szczęście Rak nie ma za wiele do ukrycia. Nosi swoje serce na dłoni. Wyznawane zasady moralne uniemożliwiają mu podwójne życie. Dopóki czuje oddanie partnera, nie będzie kwestionować podstaw swojego związku. Lubi, gdy druga strona obdarza go tym samym poziomem zaufania. Koziorożec i Rak w związku odnajdują harmonię, wspólnie zaleczając swoje przeszłe rany. Razem mają szansę założyć rodzinę, o jakiej marzyli już jako dzieci.

Rak i Koziorożec - związek tych znaków wskazuje na karmę z poprzedniego wcielenia. 

Dopasowanie znaków zodiaku w tym przypadku wydaje się karmiczne. Ci partnerzy mogą odnosić wrażenie, że poznali się w poprzednim wcieleniu. Ich wzajemne uczucie jest znajome i ciepłe, jakby dorastali w tym samym środowisku, chociaż mają różne sytuacje w domu. Wyjątkowa więź sprawia, że rozmawiają ze sobą o wszystkim, tworząc bliskość niewytłumaczalną dla innych. 

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują >>

Koziorożec i Rak – na co dzień

Horoskop partnerski wskazuje, że jeśli chodzi o komunikację, to na początku rozmowa z Koziorożcem może być trudna z perspektywy Raka. Oba znaki muszą znaleźć połączenie na bardzo głębokim poziomie. W przeciwnym razie podzielą je odmienne cele. Koziorożec na co dzień sprawia wrażenie beznamiętnego szaleńca z obsesją na punkcie kariery. Rak za to jawi się jako gospodyni domowa (niezależnie od płci), która niechętnie opuszcza swoje gniazdko. Nie jest wybredny, jeśli chodzi o propozycje partnera, o ile nie są mu narzucane aktywności sprzeczne z jego temperamentem. Koziorożec należy do ostrożnych i planuje swoje działania z dużym wyprzedzeniem, więc oboje kochanków będzie mieć czas, aby dopracować swoje wspólne pomysły. Jeśli uszanują swoje granice, czas spędzony razem przyniesie im radość.

Koziorożec i Rak w związku otaczają się pełnym zrozumieniem. Chociaż Krab nie jest materialistyczny, dostosowuje się do życia na luksusowym poziomie Kozła. Potrafi przełamać twardą powierzchnię partnera, aby wydobyć z niego najlepsze oblicze. Koziorożec od razu się uspokaja, kiedy po ciężkim dniu pracy w domu czeka na niego pyszny posiłek. Ta para potrafi ze sobą współpracować i podąża w tym samym kierunku.

Czy Rak i Koziorożec pasują do siebie? Oboje cenią w życiu stabilność i praktyczność. Jako przeciwstawne znaki zodiaku sprawiają wrażenie ludzi o innych wartościach, lecz w rzeczywistości wcale tak nie jest. Poszukują stabilności oraz partnerów, którzy dadzą im poczucie bezpieczeństwa. Komfort psychiczny to coś, co cenią najbardziej w sobie nawzajem. Wiedzą, jak razem przezwyciężać trudności. 

Koziorożec i Rak – emocje, duchowość

Rak i Koziorożec to historia miłosna, która już wydarzyła się w przeszłości, a dzisiaj czeka na swoją kontynuację. Chociaż ów scenariusz brzmi jak spełnienie marzeń, w rzeczywistości wywołuje silne emocje u obojga partnerów. Pomiędzy tymi kochankami niemal zawsze istnieje dług karmiczny do spłaty, decydujący o ich dalszym szczęściu. W astrologii te znaki reprezentują oś uniesienia oraz upadku Jowisza. Stany emocjonalne kochanków są ściśle powiązane z wysokimi oczekiwaniami każdej ze stron. Związek znaków zodiaku wymienionych powyżej polega na tym, że jedna osoba buduje rodzinę, a druga zarabia pieniądze na dom. Chociaż mogą się mijać, oboje pracują nad stabilnością swojej relacji. Mają odmienne podejście do okazywania swoich uczuć, lecz znajdują sposoby, żeby o nich rozmawiać. Odkrycie emocjonalnej głębi w Koziorożcu i wydobycie jej na zewnątrz  jest naprawdę trudne do osiągnięcia, ale partner Rak może temu sprostać. Ta para najpewniej weźmie ślub, zaplanuje dzieci oraz zacznie żyć w bardzo tradycyjny sposób. Jeden partner nie spróbuje na siłę zmieniać drugiego. Jeśli w pełni się zaakceptują, otrzymają szansę na szczęśliwą przyszłość. 

On Koziorożec ona Rak doskonale się uzupełniają. Mają podobne cechy charakteru, dlatego osiągają wspólne cele. Kobieta Rak jest wierna, lojalna i godna zaufania, co czyni ją odpowiednią partnerką dla przestrzegającego zasad mężczyzny Koziorożca. Zawsze stara się rozwiązać problemy w związku, obdarzając partnera dużą dozą miłości. Bardzo się o niego troszczy, wykazując się empatią oraz cierpliwością.  Ta dwójka nie potrzebuje wiele czasu, aby zakochać się w sobie na zabój.

Ona Koziorożec on Rak to połączenie, w którym trudniej o miłość od pierwszego wejrzenia. Kobieta Koziorożec jest osobą praktyczną, asertywną i zdeterminowaną. Ciężko pracuje na swoje ambicje, dlatego może nie znaleźć czasu na randki. Ma wiele cech męskich, toteż facet Rak początkowo wydaje jej się za delikatny. Potrzebuje kogoś, na kim będzie mogła całkowicie polegać, a ten partner z czasem zapewni jej bezpieczeństwo oraz nauczy okazywać uczucia. Mężczyzna Rak bywa nieśmiały w miejscach publicznych, podobnie jak kobieta Koziorożec. Jeśli pokonają początkowe przeszkody i w końcu spotkają się sam na sam, wkrótce zdadzą sobie sprawę, że idealnie do siebie pasują.

Mężczyźni w horoskopie - jacy są w związkach? >>

Koziorożec i Rak – w łóżku

Koziorożec i Rak w łóżku mają podobne oczekiwania. To sprawia, że ​​seks tych znaków zodiaku przynosi im wiele satysfakcji. Dla Raka akt fizyczny jest dowodem miłości, dlatego daje z siebie wiele ciepła. Z nim Koziorożec uczy się relaksować i nagle odkrywa, że współżycie to nie tylko sport polegający na wykonywaniu sekwencyjnych ruchów. Ci kochankowie pragną wzajemnie się uszczęśliwiać. Dzięki dobremu porozumieniu zamienią momenty zbliżenia w długie godziny przynoszące rozkosz. 

Koziorożec i Rak w łóżku dostarczają sobie wiele orgazmów.

Mężczyźni i kobiety spod znaku Koziorożca to istoty o wielkim temperamencie. Lubią konkurować, dlatego nie spoczną, dopóki ich partner nie osiągnie orgazmu. Z drugiej strony Rak wkłada w każdy ruch całe swoje serce. Cieszy się, że sprawia radość kochankowi i nie ma problemu z nieustannym dawaniem mu dowodów miłości, np. poprzez pieszczoty oralne. 

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku >>

Koziorożec i Rak – mocne i słabe aspekty związku

Rak i Koziorożec są na pozór bardzo różni, lecz im więcej czasu spędzają razem, tym więcej odkrywają ukrytych podobieństw. Dopasowanie zodiakalne tych znaków przewiduje szczęśliwe zakończenie, ale zawsze znajdzie się wyjątek od reguły. Rak jest bardzo zmienny, a wahania nastroju budzą nieufność Koziorożca. Jak każdy znak ziemi, ten typ nie lubi nieprzewidywalności. Woli mieć pewność co do swojego partnera. Tego rodzaju chwiejność emocjonalna zazwyczaj działa mu na nerwy. Zakochany Rak to marzyciel obdarzony wyobraźnią i empatią. Koziorożec jest zaradnym tradycjonalistą, zawsze dbającym o dobro swoich bliskich. Daje Rakowi dużo aprobaty, ale też niekiedy bywa ostrym sędziom, traktującym partnera jak dziecko. Konflikty zachodzące w tej relacji najczęściej dotyczą walki o niezależność. 

Związek znaków zodiaku ziemi i wody czasami się nie udaje. Dlaczego? Ambitny Koziorożec może sprawić, że przywiązany do domu Rak poczuje, że partner nie ma dla niego czasu. Krab z natury bywa bardzo niepewny. Podczas gdy Koziorożec ciężko pracuje, aby doskonalić związek, Rak ma tendencję do wycofywania się z problemów. Konkurencyjna natura Koziorożca wielokrotnie doprowadza do konfliktu. Wrażliwy znak wody nie czuje się dobrze, kiedy ktoś na siłę próbuje nim rządzić. 

Czy Koziorożec i Rak pasują do siebie?

Koziorożec i Rak - związek. Astrologia podkreśla, że te znaki zodiaku są zwykle zobowiązane do ponownego przeżycia historii miłosnej kogoś, kim byli w poprzednim wcieleniu. Tak głęboko zakorzeniona potrzeba sprawia, że nie są wobec siebie obojętne. Jeśli chcą przepracować swoją karmę, muszą znaleźć nić porozumienia. Dopiero po spłaceniu duchowego długu zaczną cieszyć się swoim towarzystwem. W większości przypadków jest to rodzaj miłości, który przytrafia się tylko raz w życiu. Rak i Koziorożec mogą mieć dobrą relację pełną pięknych wspomnień. Jednak ten związek czasami się sypie, ponieważ wymaga ciągłej współpracy. Należy dać mu wiele szans, zanim podejmie się decyzje o rozstaniu.