Pod koniec czerwca najstarsza siostra Kim Kardashian w oryginalny sposób ujawniła, że spodziewa się dziecka. 44-letnia Kardashianka pojawiła się na koncercie swojego partnera z transparentem, na którym napisała "TRAVIS I'M PREGNANT" (czyli "Travis, jestem w ciąży"). O tym, że para stara się o potomstwo fani wiedzieli od dawna. Jednak przez długi czas nie udawało im się zajść w ciążę. Dziś oboje mogą powiedzieć, że w końcu udało im się zostać rodzicami. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker zostali rodzicami. Informację potwierdzają amerykańskie media

44-letnia celebrytka i starszy o trzy lata muzyk przywitali właśnie najmłodszego członka swojej rodziny. Para, która pobrała się w 2022 roku doczekała się synka. Jako pierwszy napisał o tym magazyn People, a sama Kourtney, jak i Travis nie zamieścili jeszcze nic na swoich kanałach społecznościowych. 

Dzieci Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Kourtney i Travis tworzą patchworkową rodzinę z dziećmi z poprzednich związków. Kardashianka ma dwóch synów z Scottem Disickiem, 12-letniego Masona i 7-letniego Reigna oraz 9-letnią Penelope. Perkusista posiada dwójkę dzieci 18-letniego dziś Landona i 16-letnią Alabamę z Shaną Moakler, byłą wicemiss USA i modelką.