The Weeknd odnosi w tym roku same sukcesy! Niedawno pisałyśmy o tym, że Abel Tesfaye znalazł się na 6. miejscu pośród najlepiej zarabiających muzyków według rankingu "Forbes" (dowiedz się więcej >>). Teraz podbija playlisty kawałkami ze swojej nowej płyty, które usłyszałyśmy na żywo na Opener Festival 2017 (relacja >>). Nie zwalnia tempa - dzisiaj odbywa się globalna premiera jego kolekcji PUMA x XO. Te debiutanckie projekty modowe są uosobieniem artysty. Dlugie bombery, kimona wykończone wzorem moro, zamszem i jeansem oraz buty z wysoką cholewką to tylko część stylowych ubrań rodem z garderoby muzyka. Abel przeobraził militarny styl w luksus z górnej półki, wyraźnie inspirując się futuryzmem. Zdjęcia do lookbooka powstały w scenerii tajemniczej Marfy znajdującej się w Teksasie. 

„Budujemy markę XO już od długiego czasu. To coś, co wychodzi poza sam produkt, współpraca PUMA x XO jest przedłużeniem wszystkiego co do tej pory robiliśmy. Dla XO, partner w postaci takiego giganta jak PUMA i możliwość tworzenia nowej estetyki to wspaniała szansa” - mówi The Weeknd. 

Kolekcja ujrzy światło dzienne w trzech odsłonach. Pierwszą z nich będą buty PUMA x XO Parallel. Od dzisiaj, 24 sierpnia, można kupić je w sklepie internetowym marki. Ich cena to 927 zł. Czekamy na pozostałe odsłony!

Kolekcja The Weeknd PUMA x XO - buty Parallel, fot. mat. prasowe

Kolekcja The Weeknd PUMA x XO - ZDJĘCIA >>