Taniec z 4 odcinka serialu "Wednesday" stał się ogólnoświatowym viralem - choreografię odtwarzali użytkownicy instagrama, czy TikToka, a sama Jenna Ortega, czyli odtwórczyni głównej roli w każdym wywiadzie była pytana o tę scenę. Internetowy hit pojawił się również na zawodach w jeździe figurowej i to jak się okazuje nie raz, a dwa razy. Łyżwiarka Kimmy Repond postanowiła wykorzystać ten popularny motyw w swoim ostatnim występie.

Kolejna łyżwiarka odtworzyła słynny taniec Wednesday. Wideo jest hitem w sieci

Czarna sukienka z kołnierzykiem i warkocze to znaki rozpoznawcze Wednesday Addams. Ale jak się okazuje, pasują nie tylko do filmu, ale również do świata sportu. A dokładnie na lodowisko. Najpierw swoją wersję do piosenki zespołu The Cramps odtańczyła łyżwiarka Kamiła Walijewa , a kilka tygodni później scenę z serialu Netflix wykorzystała Kimmy Respond. Szwajcarska łyżwiarka sięgnęła po motyw nawiązujący do rodziny Addamsów podczas Mistrzostw Europy 2023 w Finlandii. 16-latka jest już srebrną medalistką CS Budapest Trophy 2022, brązową medalistką CS Ice Challenge 2022 i srebrną medalistką narodową Szwajcarii 2023. W trakcie zawodów (na których zdobyła brązowy medal), miała pokazać układ w stylu dowolnym i wtedy pojawił się motyw słynnej Wednesday. Pierwszy filmik zdobył już 10632 polubień - a samą Kimmy śledzi ponad 173 tysiące osób na instagramie.

Jak wypadła? Reprezentantka Szwajcarii zdobyła podziw internautów i setki pozytywnych komentarzy. Sami zobaczcie jak jej poszło: