Tydzień temu zrobiło się głośno o "Sex Education", gdy okazało się, że jedna z aktorek nie wróci na plan 4. sezonu serialu Netflix. To mocno zdziwiło fanów serii, bo przecież ten tytuł to międzynarodowy hit Netfliksa. Teraz okazuje się, że to niejedyna zmiana castingowa...

Kolejna gwiazda "Sex Education" odchodzi z serialu! Kogo nie zobaczymy już w serialu Netflix?

"Sex Education" oglądają zarówno nastolatkowie, "młodzi-dorośli", jak i rodzice tych nastolatków. Jest zabawnie, ale i bardzo pouczająco, zwłaszcza w sprawach seksu, zdrowia i relacji międzyludzkich. Sama obsada również jest świetna. Na ekranie pojawia się Gillian Anderson, czy zupełnie nowe twarze, które aktualnie robią niesamowitą karierę w branży filmowej (Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Simone Ashely). Niestety, wraz z 4. sezonem "Sex Education" musimy pożegnać Patricię Allison, która wcielała się w postać Oli. Aktorka zamierza skupić się na innych projektach. Podobną decyzję podjęła również Tanya Reynolds, czyli serialowa Lily Iglehart . The Hollywood Reporter podaje: "Decyzja, która według źródeł została podjęta kilka miesięcy temu, jest częścią kreatywnego resetu serialu po zamknięciu Moordale High School pod koniec trzeciego sezonu." 

Czy to oznacza, że czeka nas więcej takich wiadomości...? Przypomnijmy, Tanya Reynolds grała w "Sex Education" od pierwszego sezonu i była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w tym show. Jej Lily była nawet w związku z Olą.  Aktorka ma na swoim koncie również role w takich projektach jak "Emma" z Anyą Taylor-Joy, "Dziecko", czy "Undergods".