"Sex Education" to jeden z niekwestionowanych hitów Netflix. Serial nie tylko jest zabawny, ale pojawiają się w nim ważne tematy związane z seksualnością, relacjami czy zdrowiem. Serię oglądają zarówno nastolatkowie, jak i ich rodzice, czy dorośli nieposiadający dzieci. Na dodatek, twórcom udało się dobrać świetnych aktorów, np. Gillian Anderson, czy zupełnie nowe twarze, które aktualnie robią niesamowitą karierę w branży filmowej (Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Simone Ashely). Teraz okazuje się, że zabraknie jednej z ważniejszych postaci... Kogo już nie zobaczymy w "Sex Education"?

Gwiazda "Sex Education" odchodzi z serialu! Chodzi o jedną z głównych postaci hitu Netflix

Niestety, to nie są plotki. Informację podała sama gwiazda serialu. Już nie będziemy trzymać was dłużej w niepewności. W "Sex Education 4" nie zagra już Patricia Allison, która wcielała się w postać Oli. Aktorka ujawniła tę wiadomość podczas wywiadu w brytyjskim programie radiowym "Breakfast With Yinka and Shayna Marie."

"Absolutnie uwielbiam grać w "Sex Education", bardzo… ale niestety nie dołączę do zespołu w sezonie 4”- przyznała Allison. "Pojawiły się inne możliwości. Robię to od trzech lat i naprawdę mi się to podobało. (...) W pewnym momencie trzeba się pożegnać, co jest trochę smutne, ale czekają mnie inne rzeczy".

Oznacza to, że aktorka porzuca "Sex Education 4" na rzecz innej roli. Jakiej? Tego nie wiemy. Producenci nie podali również, co wydarzy się z tą postacią - czy zostanie uśmiercona, czy wcieli się w nią inna aktorka... Przypomnijmy, Ola pojawia się już w 1 sezonie i z początku wzbudza zainteresowanie Otisa. Potem nastolatka związuje się z Lily, a ojciec dziewczyny wchodzi w związek z atrakcyjną doktor seksuologii. 

Patricia Allison w serialu "Sex Education"