Klub CCC to miejsce dla miłośników mody, zakupów i wyjątkowych okazji. Na bezpłatnej platformie, która pełna jest inspiracji i trendów, każdy z Klubowiczów znajdzie treści dla siebie oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na najbardziej aktywnych czekają dedykowane akcje rabatowe i inspirujące spotkania w elitarnym gronie. W zależności od zdobytego statusu, Klub CCC oferuje kolejne atrakcje, takie jak m.in. jak unikalne oferty i rabaty, konkursy z nagrodami, dedykowane prezenty urodzinowe, zaproszenia na niezwykłe wydarzenia czy specjalne oferty przygotowane przez partnerów Klubu.

Teraz to grono poszerza się o czołowego promotora kultury - dystrybutora filmowego Kino Świat. W ramach współpracy, przez kolejne 12 miesięcy Klubowicze CCC będą mogli zdobywać wejściówki na wybrane seanse. Kino Świat szykuje również konkursy specjalne, w których do zgarnięcia będą zaproszenia na pokazy przedpremierowe.

Mat. prasowe

Pierwszym z filmów, na który Kino Świat zaprasza Klubowiczów CCC, jest polska komedia „Masz ci los!”. W najnowszym dziele twórców „Planety Singli” i „Juliusza” w zaskakujących rolach zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz czy Rafała Rutkowskiego. Producentem filmu jest CANAL +, a dystrybutorem Kino Świat. 

Na platformie Klubu CCC czeka pierwszy konkurs z nagrodami, w którym wygrać można podwójne wejściówki na film „Masz ci los!” w sieci kin Cinema City w całej Polsce. Więcej szczegółów: https://ccc.eu/pl/klubccckinoswiat

Nie jesteś jeszcze w Klubie CCC? Dołącz już teraz za pomocą aplikacji lub na ccc.eu.