Kim Kardashian wypowiada się ciepło o Kanye

Kim Kardashian i Kanye Ye West byli małżeństwem przez siedem lat i doczekali się wspólnie czworo dzieci: 9-letniej North, 6-letniego Sainta, 4-letniej Chicago i 3-letniego Psalma. Z okazji Dnia Ojca celebrytka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem na którym widzimy uśmiechniętego rapera zabawiającego swoje pociechy.

"Dziękuję za to, że jesteś najlepszym tatą dla naszych dzieci i kochasz je w taki sposób, w jaki to robisz" - napisała Kim na swoim Insta Stories.

Kim uhonorowała również swojego zmarłego ojca Roberta Kardashiana, którego nazwała „najlepszym tatą w historii” i zamieściła serię słodkich czarno-białych zdjęć, na których pozuje z nim jako nastolatka. Gwiazda zwróciła się także do „najlepszego ojczyma", czyli do Caitlyn Jenner, której podziękowała za wychowanie jej i jej rodzeństwa wraz z mamą Kris Jenner.

Kim Kardashian i Kanye West - rozwód

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa był jednym z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych rozstań w show biznesie. Wniosek złożyła Kim w styczniu tego roku. Raper przez długi czas nie mógł się pogodzić z jej decyzją, dlatego próbował odzyskać ukochaną i nie chciał zgodzić się na definitywne rozstanie. Spór eks-małżonków podgrzał dodatkowo nowy związek celebrytki, która związała się z komikiem SNL Petem Davidsonem. Młodszy partner gwiazdy stał się obiektem ataków byłego męża Kim, jednak wszystko wskazuje na to, że eks-małżonkowie wreszcie doszli do porozumienia.