Najbliższe miesiące zostały okrzyknięte zmierzchem ery Kardashianek. Słynne siostry niepodzielnie panowały w branży rozrywkowej, rozszerzając wpływy na rynek beauty, modę i wiele więcej. Publicyści uważają, że widzowie poczuli przesyt i powiedzieli przedsiębiorczym celebrytkom „dość”. Już kilka lat temu Forbes pozbawił Kylie Jenner tytułu „najmłodszej miliarderki świata”, po tym jak na jaw wyszły odbiegające od medialnej narracji sukcesu wyniki finansowe jej biznesów. Równie rozczarowujące miały okazać się wskaźniki oglądalności ostatniego sezonu „The Kardashians”. Nie oznacza to, że Kim, Kourtney, Khloé, Kendall i Kylie usuną się w cień. Nie potwierdziły się plotki o ochłodzeniu stosunków z Anną Wintour i braku zaproszenia na galę Met. Zainteresowanie wciąż budzą też sprawy związkowe. Wiele emocji wywołały plotki dotyczące sekretnych randek Kylie i Timothéego Chalameta. Nie mniejszym zaskoczeniem był romans Kendall z Bad Bunnym

Kim Kardashian wyliczyła, czego oczekuje od przyszłego partnera. Lista wymagań jest długa

Czy hollywoodzki aktor i bijący rekordy popularności raper pojawią się na ekranie? Na razie nie znamy odpowiedzi, ale możemy być pewni, że spora część czasu antenowego zostanie poświęcona gorącym uczuciom. Pozostaje pytanie, co z resztą rodzeństwa? Kourtney i Travis Barker pokazali niedawno szerszej publiczności kulisy swojego ślubu w „Póki śmierć nas nie rozłączy”. Khloé deklaruje, że jest singielką i nie czuje się gotowa na randkowanie po ekscesach niewiernego eks. Po rozstaniu z Petem Davidsonem nieobsadzony pozostaje także wakat życiowego towarzysza Kim Kardashian. Jednak fani mogą już zwizualizować sobie nowego chłopaka celebrytki. W zwiastunie nadchodzącego odcinka reality show 42-latka wyznała, jakie kryteria powinien spełniać kandydat na partnera.

Kim Kardashian ma za sobą relacje z nieodpowiednimi mężczyznami. Szczególnie wielu trosk dostarczył jej Kanye West. Nic dziwnego, że następny obiekt westchnień chce wybrać z zachowaniem ostrożności. Lista pożądanych cech składa się więc z licznych punktów. Gwiazda podkreśla, że dla prawdziwej miłości byłaby skłonna przymknąć oko na niektóre z nich. „Po pierwsze, musi mnie chronić. Po drugie, walczyć o mnie. Trzeci punkt do dobra higiena, choć myślę, że jest to oczywiste, nie powinnam była uwzględniać tego na liście” – mówi Kim na nagraniu zamieszczonym w social mediach. „Powinien być spokojny i nie mieć problemów związanych z mamą i tatą”.

W kolejnych punktach wspomniała o cierpliwości, wspierającej postawie, szczerej radości z jej sukcesów oraz zdrowym uzębieniu. „Zęby są dla mnie bardzo podniecające. Im są prostsze, tym bardziej podniecona będę” – recytowała przed wyraźnie rozbawionymi przyjaciółkami. Później padły jeszcze słowa takie jak: spontaniczny, wyższy od niej, zabawny, zmotywowany, niezależny, inteligentny, darzący szacunkiem i elastyczny. Chłopak Kardashianki musi również posiadać dobre maniery i gust.

„Chcę kogoś, kto będzie wzorem do naśladowania dla moich dzieci, aby moi chłopcy mogli się na nim wzorować. Nie może nieść na barkach ciężkiego bagażu, tego mam już w nadmiarze”.

Nie bez znaczenie jest też opinia rodziny i znajomych. Dodała, że zależy jej na tym, aby znaleźli ze sobą wspólny język. Na sam koniec zostawiła drugą uwagę dotyczącą wyglądu. Choć większość wymagań odnosi się do charakteru, to Karadashian wolałaby spędzać czas z mężczyzną o bujnej fryzurze. „Żadnego łysienia” – powiedziała. „Ale jeśli będę zakochana, pogłaszczę cię po łysej głowie”.