Wydawało się, że żadne z dzieci słynnego adwokata Roberta Kardashiana nie pójdzie w jego ślady. Tymczasem kilka lat temu pierwsze kroki na wydziale prawa postawiła Kim Kardashian. Celebrytka obrała sobie za cel nie tylko zdobycie dyplomu, ale także gruntowną reformę systemu sprawiedliwości. Do tej pory najsłynniejszej z sióstr udało się już porozmawiać o problemach amerykańskiego więziennictwa w Białym Domu i wyprodukować dokument „Kim Kardashian West: The Justice Project”.. Szczególnie poruszyły ją historie kobiet skazanych za przestępstwa narkotykowe, których dokonały ze względu na swoich bliskich.

Kourtney Kardashian wygląda jak Rachel Green! Najstarsza ze sławnych sióstr skopiowała kultową fryzurę Jennifer Aniston >>

Kardashianka doprowadziła nawet do uwolnienia jednej z ofiar toksycznego partnera. „Ich historie są bardzo zbliżone. Popełniły te zbrodnie dla swoich chłopaków i mężów. Ja też robiłam głupie rzeczy i w pewnych momentach tylko kilka decyzji dzieliło mnie od podobnej sytuacji, to może spotkać każdego. [...] Kiedy zobaczyłam, jak zepsuty jest system, nie mogłam przestać działać. Muszę pomóc tak wielu ludziom, jak tylko mogę. Oni są porzuceni, zamknięci za kratami i nikt o nich nie dba. To łamie mi serce”.

Kim Kardashian poprowadzi podcast kryminalny! Celebrytka podzieli się ze słuchaczami wiedzą zdobytą na studiach prawniczych

Do dalszej pracy z pewnością motywują ją świetne wyniki w nauce. W niedawno wyemitowanym odcinku rodzinnego show Kim Kardashian pochwaliła się „niemal perfekcyjnym” wynikiem kolejnego egzaminu. Teraz chce podzielić się swoją wiedzą w rozrywkowej formie. W tym celu celebrytka i właścicielka marki SKIMS zawarła umowę ze Spotify i została prowadzącą podcastu kryminalnego. Wiemy już, że słuchowisko ma nosić tytuł „The System”, a pierwszy sezon opowie o „szalonej sprawie wyroku śmierci za potrójne zabójstwo, które miało miejsce w Ohio”.

Rosalía rozpoczęła współpracę z Kim Kardashian. Nowa kampania marki SKIMS będzie dwujęzyczna >>

Debiutująca podcasterka porozmawiała o nowym projekcie z magazynem „The Interview”. Nie zdradziła zbyt wielu szczegółów ani nie ogłosiła oficjalnej daty premiery, ale za to zapowiedziała, że dostarczy fanom wielu emocji.

W tej sprawie jest bardzo wiele zwrotów akcji i nieprawidłowości. Zabieramy słuchaczy w podróż w poszukiwaniu prawdy.

Jak charakterystyczny język Kardashianek odnajdzie się w świecie zbrodni? I czy usłyszymy w słuchawkach kultowe „okurrr”? A może Kim Kardashian zaprezentuje w podkaście zupełnie nowe oblicze? Na razie pewne jest jedynie, że na jednym sezonie się nie skończy. Wydaje się, że celebrytka bardzo poważnie podchodzi do działalności aktywistycznej i wykorzystuje wszelkie platformy, aby nagłaśniać wyznawane przez siebie wartości. Jak sama powiedziała: „Nigdy nie przestawaj głosić swojej prawdy, nie porzucaj walki w to, w co wierzysz. Myślę, że jest to bardzo ważne, aby używać swoich zasięgów, bo przynosi to efekty”.

Kendall Jenner w zmysłowej sukience vintage, którą w latach 2000. nosiła Gisele Bündchen. Modelka promuje drugi obieg >>