Odważny styl Kim Kardashian 

Styl Kim Kardashian zmieniał się drastycznie. Gwiazda zawsze lubiła przykuwać uwagę za pomocą ubioru, jednak to dopiero ostatnie lata i małżeństwo z Kanyem Westem przyczyniło się do tego, że Kim stała się ikoną stylu. Muza, modelka i jedna z największych fanek domu mody Balenciaga, zagościła w tym roku również na wybiegu Dolce & Gabbana ugruntowując swoją pozycję w branży mody. Jej kreacje nigdy nie przechodzą bez echa. Gwiazda uwielbia prowokować i ściągać na siebie całą uwagę. Tak stało się podczas tegorocznej gali MET, kiedy założycielka SKIMS założyła oryginalną suknię Marylin Monroe, kradnąc show nawet prowadzącej galę Blake Lively. 

Stylizacja bikercore z odważnym topem

Styl Kim wybrzmiewa nie tylko podczas ważnych uroczystości, ale przede wszystkim poprzez dopieszczone looki na co dzień. Kim w tym tygodniu oficjalnie została singielką, jej rozwód z Kanyem w końcu został sfinalizowany. Jedno ze swoich pierwszych wyjść po zakończeniu małżeństwa gwiazda przypieczętowała bardzo odważną stylizacją. Kim miała na sobie wąski top wykonany z lateksu marki VEX, do którego dobrała luźne spodnie vintage w klimacie bikercore, trendzie który robi furorę zarówno na wybiegu, jak i na Tik Toku. Stylizację uzupełniła czarnymi skórzanymi kozakami za kolano oraz okularami Diora. 

Getty Images

Kim odwiedziła Miami ze względu na wydarzenie artystyczne organizowane dla kolekcjonerów sztuki, gwiazd i milionerów. Zorganizowane przez Art Basel show przyciągnęło na słoneczną Florydę również Madonnę, Jamesa Blake'a, Travisa Scotta i Leonardo DiCaprio. Bawili się oni na prywatnych imprezach zorganizowanych przez dom mody Saint Laurent oraz na jachtach multimilionerów.