Kim Kardashian gotowa na kolejny ślub?

Kim Kardashian przeżywa ostatnio swój najlepszy czas. Celebrytka nie tylko wydaje się być bardziej szczęśliwa, ale też, jak sama przyznała, wreszcie odnalazła w życiu spokój. Sporą tego zasługą jest jej chłopak Pete Davidson, z którym Kim spotyka się już od ponad pół roku. W swoim ostanim wywiadzie celebrytka zdradziła, że nie spodziewała się, że związek ten rozkwitnie w taki sposób. Kardashianka powiedziała także, co myśli o kolejnym ślubie. Kim przyznała, że choć nie jest całkowicie przeciwna ponownemu zamążpójściu, to "będzie bardzo ostrożna" w tej kwestii.

"Myślę, że na pewno będę bardzo ostrożna, ponieważ udowodniłam, że może nie jestem w tym najlepsza i nie chcę popełnić tego błędu ponownie. Jednak nigdy nie powinno się przestać wierzyć w miłość, bez względu na to, przez co się przeszło” - powiedziała Kim.

Po złożeniu pozwu o rozwód z byłym mężem Kanye Westem w lutym 2022 roku, celebryta postanowiła skupić się na sobie i nie planowała kolejnego związku. Jednak dopiero relacja z Davidsonem pomogła jej w pełni być sobą

"Dobrze jest mieć kogoś, z kim można się naprawdę śmiać i po prostu być sobą. To jest najlepsze uczucie jeśli jest ktoś, kto naprawdę cię wspiera, jest zabawny i szczęśliwy, i to jest wspaniałe” - powiedziała Kim.

Kim Kardashian i Pete Davidson - jak się poznali?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kimkardashian

Między parą zaiskrzyło, gdy prowadzili wspólnie program Saturday Night Live, jednak poznali się wcześniej na Met Gali. Pete udzielił Kim wskazówki dotyczące jej zbliżającego się występu. Jednak to Kardashianka wykonała pierwszy ruch - udało jej się zdobyć numer Davidsona, aby podziękować mu za cenne rady.

"Po rozwodzie miałam 10 miesięcy, żeby po prostu pobyć sama ze sobą, dowiedzieć się, jak to jest. Potem stwierdziłam: Okej, jestem gotowa znowu umawiać się na randki. Mój związek z Pete’em był tak przyjemnie niespodziewany” - powiedziała celebrytka.