Co Kim Kardashian myśli o nowym związku  Pete'a Davidsona?

Źródło Entertainment Tonight przekazało magazynowi, że priorytetem Kim jest aktualnie ona sama i jej dzieci. Osoba z otoczenia dodała również, że 42-lata „nie przejęła się związkiem Pete'a i Emily”. Miała pełną świadomość, że jej rozdział z komikiem został zamknięty, z czym się w pełni pogodziła. Teraz, życzy nowej parze szczęścia. 

Pete Davidson i Emily Ratajkowski są parą! Kolejna top gwiazda dołącza do listy partnerek komika

Getty Images / kolaż ELLE.pl

Jak wyglądał związek Kim Kardashian i  Pete'a Davidsona?

Kim i Pete spotykali się przez 9 miesięcy, niedługo po rozpadzie związku celebrytki i Kanyego Westa. Ich relacja wywoływała spore poruszenie w show-biznesie ze względu na różnicę charakteru tej dwójki, ale przede wszystkim z powodu niekończących się ataków eks małżonka Kim wobec jej nowego chłopaka. West nie mógł pogodzić się z faktem, że matka jego dzieci zaczęła nowy związek i bez ogródek krytykował i groził Pete'owi na swoich kanałach społecznościowych. Relacja Kardashianki i Davidsona rozpadła się w wakacje tego roku. Oficjalną przyczyną była niezgodność harmonogramów w pracy, co zaburzało bliskość pary. Osoby z otoczenia i media wskazywały jednak na fakt, że Kim nie widziała przyszłości z wyluzowanym 28-latkiem. 

Getty Images / kolaż ELLE.pl

Byłe dziewczyny Pete'a Davidsona

Emily Ratajkowski dołączyła do grona "dziewczyn Peta Davidsona" w październiku 2022 roku. Owiany tajemniczym przyciąganiem top celebrytek Pete spotykał się dotychczas z Arianą Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaią Gerber oraz Kim Kardashian. 

Getty Images / kolaż ELLE.pl