Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się 

Jako pierwszy zaskakujące informacje przekazał do informacji publicznej serwis internetowy E!Online. Powołując się na bliskie otoczenie (ex) pary, redakcja zdaje się nie mieć żadnych wątpliwości: gwiazda  bijącego rekordy popularności reality show „Z kamerą u Kardashianów” i Pete Davidson aka hollywoodzki Casanova (przypominamy, że lista miłosnych podbojów komika jest wyjątkowo długa. Wcześniej spotykał się między innymi z Arianą Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaią Gerber i Phoebe Dynevor) nie są już razem. Związek najgorętszej pary show biznesu ostatnich miesięcy nie przetrwał nawet roku. Co poszło nie tak? 

Jaki było powód rozpadu związku Kim Kardashian i Pete’a Davidsona? 

Wielu sceptyków wróżyło celebrytom rychły koniec amorów ze względu na znaczącą różnicę wieku. 41-letnią Kim i 28-letniego Davidsona dzieli ponad dekada. Inni nie dawali parze szans, wierząc głęboko, że do gry wróci jeszcze Kanye West, były mąż i ojciec dzieci właścicielki marki Skims. Przypominamy, że oficjalnie do ich rozwodu doszło dopiero w marcu 2022 roku. 

Musimy was rozczarować. Powód rozstania Kim i Pete’a nie jest do końca. Wg pierwszych sensacyjnych doniesień zza oceanu relację miały wykończyć mnogie zobowiązania – tak zawodowe, jak i prywatne – obojga partnerów. 

„Chociaż para wciąż ma dużo miłości i szacunku dla siebie nawzajem, z czasem odkryli, że liczne i odległe podróże oraz ich napięte harmonogramy znacząco utrudniają utrzymanie związku.” czytamy na łamach amerykańskich serwisów z segmentu people.  

Kochankowie oddalili się od siebie dosłownie i w przenośni. Nie od dziś wiadomo bowiem, że Davidson często przebywa ostatnio na planie. I nie byłoby w tym zapewne nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia do nowego filmu z udziałem aktora odbywają się… w Australii. Kim z kolei skupia się na rozwijaniu swoich biznesów oraz opiece nad czwórką dzieci: 9-letnią North, 6-letnim Saintem, 4-letnią Chicago i 3-letnim Psalmem. A wszystko to całkiem od Australii daleko, bo w rodzinnym LA. 

Po kilku godzinach w sieci pojawiły się kolejne doniesienia. "„Pete ma 28 lat, a Kim 41 – w tej chwili są po prostu w bardzo różnych miejscach” – wyjaśnił anonimowe źródło z bliskiego otoczenia ex pary. „Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny. Oczekuje od partnerki, że w każdej chwili wsiądzie w samolot i przyleci do niego do Nowego Jorku lub gdziekolwiek akurat się znajduje. Ale Kim ma czworo dzieci i nie jest to takie proste. Musi się skupić rodzinie. Jest po prostu wykończona" dowiadujemy się z artykułu na Page Six.

Sytuacji nie ułatwiają napięte i skomplikowane relacje z byłym mężem. „Kiedy Kim jest z kimś innym, Kanye ma tendencje do powodowania problemów. Zwłaszcza tych związanych z ich potomstwem. Próbuje dzielić i podbijać. Nie potrafi sobie z tym poradzić… Kim jest naprawdę oddaną matką, a jej dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Chce i potrzebuje harmonii w domu i w swoim życiu.” podaje redakcja, stawiając swoistą kropkę nad "i" w tym temacie. 

Kim Kardashian i Pete Davidson dają sobie całusy w najnowszym video na Instagramie>>

Czy to ostateczny koniec „Kete ery”? Sami zainteresowani nie udzielili jeszcze oficjalnego komentarza, jednak wszystko wskazuje na to, że ten niezwykle medialny duet naprawdę nie przetrwał próby czasu. PS Zakłady na nazwisko kolejnej dziewczyny Davidsona przyjmujemy w komentarzach.