Jak Kim Kardashian świętowała swoje 42. urodziny?

Kim Kardashian to jedna z najbardziej popularnych osób w świecie show biznesu ostatnich czasów. Fani, media i krytycy jej osoby śledzą, każdy ruch Kardashianki, a sama Kim dzieli się nawet najintymniejszymi szczegółami ze swojego życia w wywiadach i na swoim profilu instagramowym. Tak też się stało 21 października, kiedy celebrytka świętowała swoje 42. urodziny. Jak się okazuje Kim miała w planach odwiedzić Las Vegas, żeby zobaczyć koncert Ushera i udać się na kolację w ekskluzywnej restauracji ze swoją siostrą Kylie Jenner. Jej planowany pokrzyżowała jednak pogoda...


Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe siostry Kardashians, nie mogły wylądować musiały więc wrócić do domu w Los Angeles. Po powrocie Kim nie miała, żadnego problemu z tym by uczcić swoje urodziny kolacją w popularnej sieciówce amerykańskich fast foodów, In N Out. KIm upamiętniła ten wieczór na swoim Instagramie, publikując selfie, na którym pozuje w srebrzystym biustonoszu i kolii wysadzanej kryształkami. 

Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian rok zmian

Ten rok dla Kim był szczególny. 42-latka wniosła o rozwód z ojcem czworga swoich dzieci Kanyem Westem oraz ujawniła swój romans z o 14 lat młodszym komikiem SNL, Petem Davidsonem. Stała się też inspiracją dla największych projektantów w branży mody, prezentując ich kolekcję na wybiegach. O Kim było również głośno wiosną, kiedy znana z kontrowersji gwiazda zdecydowała się założyć na galę MET suknię Marylin Monroe. Z niecierpliwością czekamy, żeby zobaczyć co zaplanowała dla nas Kim na kolejny rok.