Internautów chyba bardziej przyciąga jej życie prywatne niż zawodowe. W zeszłym roku Nicola Peltz wyszła za mąż za Brooklyna Beckhama, a w ciągu kilku następnych miesięcy amerykańskie media zastanawiały się, czy gwiazda nie jest w konflikcie ze swoją słynną teściową. Co wiemy o Amerykance? Sprawdzamy fakty na jej temat. 

Kim jest Nicola Peltz Beckham? Kim są jej rodzice?

Nicola Anne Peltz urodziła się 9 stycznia 1995 roku w hrabstwie Westchester (stan Nowy Jork). Jej ojcem jest miliarder Nelson Peltz, który razem z Peterem W. Mayem i Edwardem P. Gardenem, założył fundusz inwestycyjny Trian Fund Management. Jest też członkiem zarządu takich spółek jak Wendy's Company, Sysco czy The Madison Square Garden Company. Matką aktorki jest modelka Claudia Heffner, trzecia żona Peltza, z która ma 8 dzieci (dwie córki oraz sześciu synów). Nicola jest m.in. siostrą aktora Willa Peltza, czy hokeisty Brada Peltza. Ma jeszcze dwójkę przyrodniego rodzeństwa z poprzednich małżeństw ojca.

Filmy i seriale z Nicolą Peltz Beckham. Gdzie można aktorkę zobaczyć?

W 2006 roku Nicola Peltz zadebiutowała w filmie - była to komedia świąteczna zatytułowana "Wesołych świąt" z Matthew Broderickiem i Dannym DeVito. W tym samym roku pojawiła się w sztuce "Blackbird" wystawianej w Manhattan Theatre Club. Dwa lata później Amerykanka zagrała w kolejnej komedii, "Harold", a także w teledysku Miley Cyrus do piosenki "7 Things". Na kolejną rolę w filmie Peltz czekała dwa lata, ale było warto, ponieważ otrzymała angaż do produkcji "Ostatni władca wiatru" w reżyserii M. Night Shyamalana.

Co jeszcze znajdziemy w filmografii Nicoli Peltz? Serial "Bates Motel" (2013-2015), "Transformers: Wiek zagłady" (2014), "Affluenza" (2014), "Młodość w Oregonie" (2016), teledysk Zayna "It's You" (2016), "Nasz dom" (2018), "Back Roads" (2018), "The Obituary of Tunde Johnson" (2019), "Randki od święta" (2020), czy najnowszy miniserial Disneya, "Witamy w Chippendales" (2022).

Peltz zamierza spróbować swoich sił jako reżyserka, scenarzystka i producentka - Nicola pracuje właśnie nad projektem z gatunku "indie drama", który zatytułowano "Lola James".

Kim jest mąż Nicoli Peltz Beckham?

Od 2022 roku Nicola Peltz jest żoną Brooklyna Beckhama, najstarszego syna Victorii i Davida Beckham. Anglik urodził się 4 marca 1999, a jego rodzicami chrzestnymi są Elton John, David Furnisk oraz Elizabeth Hurley. Brooklyn próbował swoich sił w sporcie (a dokładnie w piłce nożnej), modelingu i fotografii (mając zaledwie 16 lat był autorem kampanii perfum Burberry Brit). Jednak od 2021 młody Beckham próbuje swoich sił w gotowaniu - w sieci można znaleźć cykl jego wideo "Cookin' with Brooklyn".

Para ogłosiła zaręczyny 11 lipca 2020 roku - zaledwie kilka miesięcy wcześniej Nicola Peltz i Brooklyn Beckham potwierdzili swój związek. Ceremonia odbyła się 9 kwietnia 2022 w rezydencji ojca panny młodej w Palm Beach na Florydzie. Ślub zorganizowano w obrządku żydowskim (Nicola wychowała się w tej wierze, co ciekawe pradziadek Brooklyna był Żydem). Brooklyn przyjął również nazwisko żony, co zaskoczyło wielu.

Nicola na ten dzień wybrała suknię ślubną Valentino couture (uzupełniono ją o kilka osobistych detali, takie jak wszyte przez matkę Nicoli "evil eye" jako talizman i specjalna wiadomość od zespołu Valentino, wypisana niebieską nicią) z kwadratowym dekoltem i prostymi grubymi ramiączkami, 

W październiku ubiegłego roku para adoptowała psa nakłaniając swoich fanów do podobnej rzeczy (zamiast kupowania psa z hodowli).

Nicola Peltz Beckham i Victoria Beckham są skłócone?

Od kilku miesięcy media spekulują, czy Nicola Peltz Beckham i Victoria Beckham nie są w konflikcie. Spostrzegawczy fani zauważyli, że liczba polubień postów pomiędzy kobietami drastycznie zmalała w ostatnich miesiącach. A jeszcze przed ślubem było widać, że obie panie chętnie się wspierają na socialach czy oficjalnych wydarzeniach. Kilka miesięcy później nie widać już tego wsparcia, co tylko podsyca plotki. Jak podał Daily Mail, rodzina Beckhamów mogła być urażona ze względu wybór miejsc przy stole. W przeciwieństwie do Peltzów, rodzina Brooklyna nie siedziała przy głównym stole. Co więcej, Brooklyn wytatułował sobie też nazwisko żony i przestał pojawiać się na rodzinnych spotkaniach Beckhamów, z których fotografie często lądują na instagramach członków rodziny. 

Nicola Peltz przerwała milczenie i w sierpniu 2022 wyznała w wywiadzie dla Variety, że plotki zaczęły się po publikacji zdjęć ze ślubu, na którym wystąpiła w kreacji Valentino, ale to media podgrzały wokół tego atmosferę. "Zamierzałam założyć suknię domu mody Victorii Beckham i naprawdę bardzo tego chciałam, ale na kilka miesięcy przed datą ślubu Victoria zorientowała się, że jej atelier nie zdąży z terminem, więc musiałam wybrać inną suknię".

Potem podobne słowa pojawiły się w rozmowie z The Sunday Times: "Ciągle czytam o tzw. waśni. To nie jest waśń! Wszędzie widuję to słowo waśń, waśń, waśń. Dlaczego media tak to nazywają? Żadna rodzina nie jest idealna. Żadna rodzina” - powiedziała Peltz i dodała: „Myślę, że wszystko się zaczęło – i powiedziałam już to wcześniej – ponieważ nie założyłam sukni ślubnej Victorii. Ale prawda jest taka, że ​​naprawdę, naprawdę chciałam to zrobić i pomyślałam, że to piękne, że mama Brooklyna zrobiła to dla mnie"

Czy konflikt naprawdę istnieje? I czego dotyczy? To wie tylko rodzina Peltz-Beckhamów.