Fani serialu nie mają co do tego wątpliwości, tak samo uważają zagraniczne media. Zwłaszcza, że pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już rok temu. Czy Kim Cattrall wcieli się znów w legendarną postać Samanthy z "Seksu w wielkim mieście" czy nową bohaterkę? Smaczku dodaje fakt, że reżyserem obu tytułów jest Darren Starr. "To byłoby bardzo zabawne, gdyby Darren Starr zatrudnił Kim Cattrall jako szefową Emily w nadchodzącym sezonie" - napisał wówczas jeden z fanów "Emily w Paryżu". Co wiemy aktualnie na ten temat?

Kim Cattrall zagrała w "Emily w Paryżu 3"? Serialowa Samantha w "Seksie w wielkim mieście" pojawiła się na premierze serialu Netflix, czym podsyciła plotki na temat nowego sezonu

Plotki podsyciła teraz sama Kim Cattrall zjawiając się na premierze "Emily in Paris 3". Aktorka chętnie pozowała przed fotografami w marynarskim kombinezonie i kapeluszu z woalką (autorstwa legendarnego Philipa Treacy'ego). Na gali pojawili się też Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Camille Razat czy Lucas Bravo. Fani serialu byli mocno zaskoczeni i zaczęli zastanawiać się, czy 66-latka dołączyła właśnie do obsady, zwłaszcza że Cattrall niczego nie potwierdziła czy zdementowała. O jej udział w "Emily w Paryżu" zapytano Darrena Starra.

"To świetny pomysł. Nie na teraz, ale byłoby świetnie zobaczyć jak to się dzieje" - przyznał reżyser w rozmowie z Variety.

Oprócz słynnej roli w hicie HBO, Kim ma też na koncie takie produkcje jak "Obłudna gra", "Jak poznałam twojego ojca", "Opowiedz mi bajkę", "Świadek oskarżenia", czy "Autor widmo".

Kim Cattrall na premierze "Emily w Paryżu 3"

"Emily w Paryżu". O czym będzie 3 sezon serialu Netflix?

"Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie promującym kolejny sezon "Emily w Paryżu"