Kim Cattrall w stylizacji od Magdy Butrym

Kim Cattrall to kolejna gwiazda, która pokochała projekty Magdy Butrym. W gronie miłośniczek polskiej projektantki znalazły się już  m.in. Hailey Bieber, Lily James, Natalie Portman, Kim Kardashian czy ostatnio Joanna Kulig. Teraz przyszedł czas na gwiazdę "Seksu w Wielkim Mieście", która na premierze serialu „Queer as Folk” pojawiła się w różowej marynarce wykończonej piórami oraz czarnych, eleganckich spodniach i transparentnym topie. Stylizację dopełniły czółenka na szpilce i długie, srebrne kolczyki.

Ta stylizacja (więcej zdjęć znajdziecie w galerii) zachwyciła internautów, a sama wełniana marynarka z jedwabną podszewką jest nadal dostępna na stronie marki. Cena? 9800 zł.

Kim Cattrall w marynarce od Magdy Butrym na premierze serialu „Queer as Folk”

„Queer as Folk” - o czym jest serial?

„Queer as Folk” śledzi losy paczki imprezowiczów, którzy po osobistej tragedii znajdują oparcie w tęczowej społeczności. W serialu Cattrall wciela się w postać Brendy, zamożnej kobiety z Nowego Orleanu. W pozostałych rolach będziemy mogli zobaczyć także takie gwiazdy jak Ryan O'Connell, Jesse James Keitel i Juliette Lewis. Przy okazji premiery serialu, Cattrall udzieliła również wywiadu Variety, w którym opowiedziała, o pracy na planie.

„Ostatnio miałam pierwszą niebinarną scenę miłosną. Po raz pierwszy w mojej karierze na planie obecna była „trenerka intymności”. To było wspaniałe!” – powiedziała aktorka.

Kim Cattrall wbija szpilkę twórcom „I tak po prostu…”.

W tej samej rozmowie aktorka podzieliła się również przemyśleniami na temat „I tak po prostu…”, stwierdzając, że kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” nie miała w sobie nic odkrywczego. Niedawno Sarah Jessica Parker także udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, dlaczego Kim Cattrall nie została zaproszona do współpracy, przy najnowszej odsłonie hitu. Odtwórczyni roli Carrie, przyznała, że jej serialowa koleżanka zwyczajnie nie chciała pojawić się w produkcji! Cattral natomiast utrzymuje, że nie wystąpiła w serialu, bo nigdy nie została o to poproszona. Winna miała być temu właśnie Sarah Jessica Parker...