Mimo że od dłuższego czasu Kardashianka i Thompson - po licznych skandalach i dramach - nie są już razem, zdecydowali się na kolejne wspólne dziecko. W połowie lipca wyjawili światu, że ponownie zostaną rodzicami: „Możemy potwierdzić. Mała True już niebawem doczeka się rodzeństwa. Dziecko zostało poczęte w listopadzie” ogłosił wówczas rzecznik prasowy gwiazdy. Zdecydowano się na skorzystanie z usług surogatki, a jesienią rzeczywiście urodził się synek byłej pary. Khloé Kardashian i Tristan Thompson nie zdradzali jednak, jak to mają w zwyczaju, zbyt wielu szczegółów (można się domyślać, że to z powodu licznych zdrad i... niedawnego innego ojcostwa sportowca, tym razem z ówczesną kochanką, Maralee Nichols).

Przez kolejne miesiące od porodu o Kardashiance mówiło się głównie w kontekście jej wystąpień na czerwonym dywanie zmiany koloru włosów czy decyzji biznesowych. Teraz celebrytka dała trochę więcej prywaty mediom, ponieważ zdecydowała się pochwalić zdjęciem synka. 

Adam Levine i Behati Prinsloo na czerwonym dywanie pierwszy raz od skandalu. „Wystarczy jedna zdrada, żeby związek był skończony”>>

Kardashian opublikowała na Instagramie uroczą fotografię z dziećmi (w tym synkiem, który ubrany był w śpioszek z rysunkowymi duchami) oraz Tristanem. W ten sposób postanowiła świętować urodziny byłego ukochanego i złożyła mu pełne ciepła życzenia. To też pierwszy raz, kiedy wśród postów członkini słynnego klanu twarz najmłodszego dziecka nie została ocenzurowana emoji.

"Wszystkiego najlepszego @realtristan13. Jesteś naprawdę najlepszym ojcem, bratem i wujkiem. Twoja miłość, uwaga, głupie tańce, uściski, wspólne przejażdżki, rytuały spania, sposób, w jaki się dla nich pojawiasz. Wszystko to znaczy więcej dla swojej małej rodziny niż kiedykolwiek będziesz zdawać sobie z tego sprawę. Moim urodzinowym życzeniem dla ciebie jest, abyś nadal pragnął zmian, uzdrowienia i transformacji. Bądź silny, bądź miły, bądź cierpliwy, bądź wolny. Działaj dalej, aby twoja dusza i twoja mama były z ciebie dumne. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" napisała pod instagramową galerią zdjęć Khloé Kardashian.

Cole Sprouse był zdradzany przez „niemal każdą” ze swoich dziewczyn. Aktor otworzył się na temat relacji z Lili Reinhart>>