13 lipca 2022 Internet eksplodował. Światowe media przekrzykiwały się w coraz to bardziej sensacyjnych nagłówkach. Temat? Khloé Kardashian i jej ex Tristan Thompson spodziewają się kolejnego dziecka. 

„Możemy potwierdzić. Mała True już niebawem doczeka się rodzeństwa. Dziecko zostało poczęte w listopadzie” dowiedzieliśmy wtedy się od oficjalnego rzecznika prasowego Kardashianki.

Nie pytajcie, też nie rozumiemy. Faktom trudno jednak zaprzeczyć, spróbujmy więc przyjrzeć im się z bliska wspólnie i systematycznie. Po pierwsze: jak to możliwe, że gwiazdom udało się utrzymać informację o planowanym powiększeniu rodziny tak długo? Obydwoje nie stronią przecież od obiektywów fotoreporterów i publikacji w social mediach. Cóż, to proste, Khloé nie była w ciąży. Gdy – co wyznawała w jednym z odcinków finałowego sezonu „Z kamerą u Kardashianów” – dowiedziała się od lekarzy, że kolejne zajście wiązałoby się z niezwykle wysokim, bo aż osiemdziesięcioprocentowym ryzykiem poronienia, para zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatki. 

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się. Para zakończyła swój związek po 9 miesiącach randkowania. Powód zaskakuje>>

Co więcej, jeśli wierzyć medialnym doniesieniom zza wielkiej wody, dziecko Khloé Kardashian i koszykarza zostało poczęte jeszcze zanim na jaw wyszły (kolejne) zdrady Thompsona, a co za tym idzie, zanim doszło do ostatecznego rozstania. Przypominamy tylko, że w styczniu tego roku sportowiec wyjawił, że ponownie zostanie ojcem. Niestety nie dziecka swojej ówczesnej partnerki, a kochanki Maralee Nichols. Nadążacie? Obiecujemy, zbliżamy się do końca.

No bo jakkolwiek pokręcona i skomplikowana nie byłaby ta historia miłosna, finał jest radosny.

Nie oznacza to bynajmniej, że Khloé Kardashian postanowiła do Tristana wrócić. Co to, to nie. Reprezentant rodziny Kardashian z całym przekonaniem potwierdził jednak, że na świat przyszedł już urodzony przez surogatkę syn gwiazdorskiego ex duetu. True oficjalnie ma więc braciszka. Całego i zdrowego, dlatego mimo wszystkich sytuacyjnych zawiłości – szczerze gratulujemy!