Gwyneth Paltrow miała na sobie suknię vintage, a Mandy Moore, Marisa Tomei i Taraji P. Henson wystąpiły w podobnych kolorystycznie kreacjach. To nie koenic zaskakujących stylizacji odnoście gali rozdania nagród Emmy. Na fioletowym dywanie pojawiły się również Kim Kardashian West i Kendall Jenner. Obie panie prezentowały nagrodę w kategorii "Outstanding Reality TV". Suknia tej drugiej zaskoczyła wiele osób.

Gwyneth Paltrow w sukni vintage sprzed prawie 60 lat! Zobaczcie kreację aktorki na Emmy Awards 2019 >>

Mandy Moore, Marisa Tomei i Taraji P. Henson w podobnych sukienkach! Zobacz gwiazdy na rozdaniu nagród Emmy >>

Zaskakująca suknia Kendall Jenner na Emmy Awards 2019

Kendall Jenner często pojawia się w zestawieniach na najlepiej ubrane gwiazdy. Tak jest i tym razem, ale mało brakowałoby, a cienka granica pomiędzy szykiem a kiczem zostałaby przekroczona. Czemu? Góra sukni Amerykanki została zrobiona... z lateksu! Jeśli zajrzycie na instagram Kendall to dowiecie się, że to body zestawione z suknią w kwiaty. Autorem tej oryginalnej kreacji jest 29-letni Richard Quinn, a pochodzi ona z kolekcji wiosna-lato 2020.

Kim Kardashian West i Kendall Jenner na Emmy Awards 2019.

Internauci komentują też wystąpienie obu pań. amerykańskie ELLE podaję, że Kim Kardashian West i Kendall Jenner zostały wyśmiane na gali Emmy Awards 2019. Chodzi o wypowiedź Kim: "Wiemy z pierwszej ręki, jak telewizja może być przekonywująca, zwłaszcza gdy pokazywani są prawdziwi, będący sobą, ludzie i ich historie - niefiltrowane i bez scenariusza". No cóż, chyba nie do końca... Ale obie celebrytki z pokerową miną przeczytały do końca swoją kwestię. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner) Wrz 22, 2019 o 10:23 PDT