Kendall Jenner i Harry Styles „wspierają się nawzajem” po rozstaniach. Jak dziś wygląda relacja modelki i piosenkarza?

Hollywood przyzwyczaiło nas do happy endów, dlatego uparcie wypatrujemy ich także w prawdziwym życiu. Na czerwonych dywanach i w świetle reflektorów nie ma miejsca na rozpamiętywanie miłosnych pomyłek. Zaledwie chwilę po hucznym ogłoszeniu rozstania fani zastanawiają się, kto zajmie miejsce u boku ich ulubionych gwiazd. Przez ten etap przechodzą właśnie Kendall Jenner i Harry Styles. Ostatnio modelka definitywnie zakończyła związek z koszykarzem Devinem Brookerem, a muzyk i Olivia Wilde rozeszli się po dwóch latach bycia razem.

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się? „Postanowili zrobić sobie przerwę” po prawie dwóch latach związku – podają amerykańskie media >>

Według The Sun świeżo upieczeni single znów mają się ku sobie. Przez ostatnie tygodnie mieli „wspierać się wzajemnie” po rozstaniach. „Harry i Kendall zawsze pozostawali w kontakcie, ale teraz mają dla siebie więcej czasu” – relacjonuje źródło gazety.

„Kendall jest jedną z niewielu osób, które rozumieją ciemne strony sławy, jakie znosi Harry. Do tego teraz również przechodzi przez trudny okres”.

Niestety zdaniem tajemniczego informatora para napotka na swojej drodze problemy. Przeszkodą w zbudowaniu szczęśliwej i trwałej relacji ma być zbyt duża liczba zawodowych zobowiązań. Przypominamy, że z tego samego powodu rozpadł się poprzedni związek modelki. „Oboje mają teraz niesamowicie napięte grafiki i postanowili uczynić kariery priorytetem” – pisał tygodnik People.

Kendall Jenner i Harry Styles – historia znajomości

Amerykańskie media informowały o romansie modelki i piosenkarza już w 2013 roku. Po sieci krążyły domysły, że część utworów z pierwszego solowego albumu artysty została napisana dla domniemanej dziewczyny. Para postanowiła jednak trzymać się z dala od mediów. Choć regularnie byli widywani w swoim towarzystwie, nigdy nie potwierdzili wszechobecnych plotek i przekonywali, że łączy ich jedynie przyjaźń. Rąbka tajemnicy uchyliła Kris Jenner. Rok temu słynna „momagerka” wzięła udział w programie Ellen DeGeneres, gdzie otworzyła się na temat prywatnego życia swoich dzieci i otwarcie przyznała, że Kendall była uwikłana w miłosną relację z Harrym.

W poprzednich latach w podobnym tonie wypowiadały się osoby z otoczenia gwiazd. „Wrócili do randkowania, a Kendall jest z tego powodu bardzo podekscytowana i szczęśliwa. Zawsze troszczyła się o Harry'ego” – czytaliśmy na łamach People w 2016 roku. Podobno zakochani dali sobie kolejną szansę po tym, jak wystąpili ramię w ramię na wybiegu Victoria's Secret. Następnie każde z nich poszło w swoją stronę i aż dotąd byli związani z innymi partnerami.