Choć nie epatowali swoim związkiem była to jedna najpopularniejszych par w amerykańskim show-biznesie. Niestety pod koniec czerwca amerykańskie media podały, że Kendall Jenner i Devin Booker zdecydowali się zakończyć swoją relację. Czy na pewno? Plotkuje się, że młodsza siostra Kim Kardashian postanowiła dać drugą szansę Bookerowi, a doniesienia podsyciły stories modelki. 

Kendall Jenner i Devin Booker są znów razem? Fani modelki nie mają wątpliwości

Dlaczego doszło do rozstania? Podobno Kendall czuła, że "ona i gwiazdor NBA są na 'różnych ścieżkach' życia. Oboje mieli stwierdzić, że chcą czegoś innego i prowadzą inny styl życia. Mimo tego uczucie musi być wciąż silne, bo celebryci postanowili wrócić do siebie. Co wiemy? „Ona i Devin są na pewno razem”- potwierdziło bliskie Kendall źródło w rozmowie z E! News. "Przepracowali swoje problemy i zdecydowali, że chcą być razem”. To nie wszystko co ustaliły amerykańskie media: "Ostatnio spędzają ze sobą dużo czasu, a Devin był jej randką na ślubie przyjaciółki Lauren w weekend w Napa”.

Kendall Jenner i Devin Booker: historia związku

Kendall Jenner i Devin Booker zaczęli się spotykać w 2020 roku, ale swój związek utrzymywali przez dłuższy czas w tajemnicy. Para postanowiła oficjalnie potwierdzić relację w Walentynki 2021. Wtedy Jenner opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ona i Booker przytulają się do siebie. W tym samym miesiącu modelka została zauważona, jak wspierała zawodnika Phoenix Suns podczas jednego z jego meczów. Następnie na swoim Instagramie pozowała z koszulką jego drużyny. Fani modelki podejrzewali nawet, że Kendall i Booker wzięli potajemny ślub, jednak plotki te okazały się nieprawdziwe. Jenner przez lata spotykała się z innymi graczami NBA, w tym z Jordanem Clarksonem, Blake'iem Griffinem, a w 2019 roku rozstała się z Benem Simmonsem.