Kendall Janner zachwyca w Givenchy

Kendall Janner niejednokrotnie można podziwiać w stylizacjach wyszukanych z kolekcji vintage największych domów mody. Kilka dni temu modelka pojawiła się w Los Angeles w obłędnym komplecie, składającym się z dopasowanej marynarki i jedwabnej profilowanej spódnicy do kolan. Zestaw, który miała na sobie Kendall był w szaro-metalicznym kolorze, a pochodził on z kolekcji Givenchy, z okresu w którym dyrektorem domu mody był Riccardo Tisci’s. 

Getty Images

Kendall Janner dodatki 

Kendall uzupełniła ten look dodatkami współczesnych marek. Miała na sobie półprzezroczyste szpilki Yeezy- marki byłego męża swojej siostry Kanyego Westa oraz brązową torebkę, z kolekcji stworzonej przez bliźniaczki Olsen, marki The Row. Oprócz tego szyję modelki zdobił krzyż na długim łańcuszku i minimalistyczne kolczyki.

Stylizacje vintage Kendall Janner 

Stylizacje w duchu vintage Kendall opanowała do perfekcji. Ostatnim głośnym wyborem modelki był dwuczęściowy komplet Dolce & Gabbana, który miała na sobie podczas ślubu swojej siostry Kourtney Kardashian we Włoszech. Była to kreacja, którą w 1997 wypromowała Monica Belucci podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Wyglądała zachwycająco, w sieci furorę wywołało jednak komiczne video, na którym widać jak kreacja utrudnia wchodzenie po schodach modelce.