Kelly Osbourne zostanie mamą!

Kelly Osbourne spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda poinformowała swoich fanów o radosnej nowinie w bardzo standardowy, choć wciąż uroczy sposób - na swoim Instagramie zamieściła selfie, na którym trzyma zdjęcie USG. Ojcem dziecka jest jej osiem lat straszy partner - muzyk alternatywnego zespołu Slipknot Side Wilson.

"Wiem, że przez ostatnie kilka miesięcy byłam bardzo cicha, więc pomyślałam, że podzielę się z Wami wszystkimi tym, dlaczego... Jestem przeszczęśliwa, że mogę ogłosić, że zostanę mamą. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to za mało. Jestem podekscytowana!” - napisała gwiazda na swoich social mediach.

Kelly Osbourne i Sid Wilson - historia związku

Osbourne i 45-letni Wilson znają się od 1999 roku, kiedy poznali się podczas trasy koncertowej Slipknota z Ozzfest - festiwalu muzycznego założonego przez Ozzy'ego i Sharon Osbourne’ów. Bardzo szybko narodziła się miedzy nimi przyjaźń, która z czasem przerodziła się w miłość. Podczas świętowania Walentynek w tym roku, Osbourne nazwała Wilsona swoim najlepszym przyjacielem i "bratnią duszą”.

„Jestem tak głęboko zakochana w Tobie Sidney George Wilson.” - napisała wtedy gwiazda.

Kelly Osbourne otwiera się na temat macierzyństwa i uzależnień

W zeszłym roku Osbourne otwarcie mówiła o tym, że chciałaby mieć dzieci, ale jak przyznała, jej walka z uzależnieniem "pozbawiła" ją wielu doświadczeń życiowych na przestrzeni lat.

"Czuję się bardzo z tyłu. Jako kobieta bardzo bym chciała być już mężatką i mieć dzieci. Mój brat [Jack] ma trzy córki i bardzo bym chciała także mieć już dzieci, ale to jeszcze nie jest dla mnie w planach” - wyznała Osbourne w jednym z odcinków programu Red Table Talk.

Po prawie czterech latach trzeźwości Osbourne ujawniła w kwietniu 2021 roku, że powróciła do nałogu. Gwieździe udało się jednak walczyć z uzależnieniem i jak zdradziła przy okazji swoich 37 urodzin w październiku, udało się jej osiągnąć pięć miesięcy trzeźwości.

"Dziś są moje 37 urodziny i jestem 5 miesięcy trzeźwa!!! Jestem przepełniona tak wielką wdzięcznością, że jest to wręcz przytłaczające!” - napisała Osbourne.

Widać, że życie gwiazdy wreszcie weszło na właściwe tory. Osbourne nie tylko walczy z uzależnieniami, ale również już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Kiedy dokładnie urodzi? Tego nie wiemy, ponieważ wokalistka nie zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Jednak sądząc po zdjęciu USG, są to dopiero początki. Piosenkarka nie zdradziła również płci swojego dziecka.