Stylizacje gwiazd 2023: Keira Knightley jak Carrie Bradshaw

Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek ostatnich dwóch dekad, czyli Keira Knightley, ostrożnie dobiera wydarzenia i czerwone dywany, na których się pojawia. Aktorka skupia się głównie na pracy oraz życiu rodzinnym, jednak robi wyjątki - jak na przykład pozowanie w kampanii The Vampire's Wife, marki jej przyjaciółki Susie Cave, czy współpraca z Chanel. Jej stylizacje podziwiamy więc głównie w wersji off-duty, w której zachwyca.

Tym razem Keira wybrała się do Nowego Jorku, gdzie była widziana w okolicy słynnego CBS Studio. Paparazzi przyłapali ją w ultramodnym looku. 

Miała na sobie miękką swetrową bluzę w szarości oraz sięgającą ziemi pierzastą spódnicę, a całość podkreśliła subtelną srebrną biżuterią (pierścionkami i naszyjnikiem) i czarnymi czółenkami ze zdobieniem na zaostrzonych noskach. Ze stylizacją świetnie współgrały jej naturalne włosy oraz prosty makijaż z rozświetloną cerą i subtelnie zaznaczonym okiem.

Oscary 2023: Polka zachwyca na czerwonym dywanie w Hollywood! Sandra Drzymalska wystąpiła w sukience słynnego francuskiego domu mody>>

Keira Knightley w najmodniejszym duecie stylizacyjnym na wiosnę 2023, który z pewnością macie w swojej szafie. Aktorka wyglądała jak Carrie Bradshaw / GettyImages

Keira Knightley umiejętnie połączyła wygodę i elegancję w jednym (poza tym dała nam lekcję drugiego obiegu, bo takie swetry z pewnością znajdziecie nie tylko w second handach, ale i we własnej szafie). Jej look wyglądał jednak znajomo - po prześledzeniu w głowie wszelkich kodów popkulturowych przypomniałyśmy sobie, że na podobne połączenie zdecydowała się kilkanaście lat temu Sarah Jessica Parker oraz grana przez nią w "Seksie w wielkim mieście" Carrie Bradshaw. 

Emma Watson w prześwitującej sukience z koronki. Aktorka zaskoczyła zmysłową stylizacją>>

Julia Roberts olśniła fanów w najnowszej kampanii reklamowej: „Ona się nie starzeje”>>