Julia Roberts twarzą kolekcji Happy Sport oraz Happy Diamonds jest już od 2021 roku. Choć więc współpraca ta trwa już dobre dwa lata, dopiero teraz aktorkę mianowano globalną ambasadorką oraz oficjalną „muzą” linii zegarków i biżuterii Choppard. Celebrując zacieśnienie więzi z Julią, uwielbiana przez sławy światowego formatu marka wyprodukowała wyjątkową kampanię „Choppard Loves Cinema”, która obejmuje zachwycającą sesję zdjęciową oraz serię filmów krótkometrażowych. 

Na potrzeby kampanii gwiazdę takich produkcji jak „Jedz, módl się, kochaj”, „Sierpień w hrabstwie Osage” czy „Erin Brockovich” połączono w parę z reżyserem Jamesem Grayem. Efekty? Dwunastoodcinkowy serial cyfrowy rzucający światło na kulisy życia samej Julii Roberts, jak i całego Hollywood. Przygotujcie się na sporo ujęć z backstage’u, gdzie 55-letnia Amerykanka „cała w skowronkach rozsiewa radość. Robi na drutach, znajduje coś miłego do powiedzenia o każdym, wsuwa trampki do spektakularnych sukni, aż w końcu sama przejmuje kontrolę nad kamerą i przerywa próbę scenariusza, by przytulić swojego psa Myrtle, który wskakuje jej na kolana” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym. 

Gray dodał od siebie: „Julia Roberts to rzadkość: prawdziwa gwiazda filmowa. Tak się składa, że jest też osobą z niesamowitym poczuciem humoru i jakimś cudem nie pozwoliła, by status legendy uderzył jej do głowy”.

Biżuteria zaprezentowana w pierwszych ujęciach kampanii, ale to jej bohaterka błyszczy jaśniej od najdroższych diamentów. Gdybyśmy nie wiedziały ile ma lat, w życiu byśmy w to nie uwierzyły.

Julia Roberts odrzuciła Ralpha Fiennesa, bo „nie był zabawny”. Marzyła o romansie z innym aktorem, co niemal zaważyło na losach oscarowego filmu>>

Julia Roberts zachwyca w najnowszej kampanii luksusowej biżuterii: "Ona się nie starzeje" komentują fani

Zdjęcia z sesji do projektu „Choppard Loves Cinema” opublikowano na instagramowym fan page’u powiązanym z Julią Roberts – @juliarobertsbrasil. Komentarze pod postami nie pozostawiają wątpliwości – cały zespół produkcyjny spisał się na piątkę z plusem. Oprócz lawiny emotikon serca czy ognia, pojawiło się też wiele słów zwracających uwagę na ponadczasowe piękno aktorki. 

„Ona dosłownie się nie starzeje” czy „WOW, prawdziwa dama, uroczy i piękny uśmiech” czytamy pod opublikowanymi zdjęciami i zgadzamy się w stu procentach. Wszystkie odcinki zapowiedzianej serii filmów publikowane będą w odstępach czasowych od 20 marca 2023 roku, czyli od Międzynarodowego Dnia Szczęścia.  

„Dla mnie każdy dzień jest międzynarodowym dniem szczęścia, Światowym Dniem Szczęścia” – bezpretensjonalnie wyznaje Julia. Czyżby pogoda ducha robiła konkurencję specjalistycznym kuracjom anti-aging? Tak to tutaj tylko zostawimy... 

Ulubiony krem nawilżający Julii Roberts kupicie teraz za mniej niż 20 złotych. „Cudo dla suchej skóry”>>