Keira Knightley jest w ciąży - to kolejna gwiazda, która ujawniła, że właśnie spodziewa się dziecka. Mniej więcej w tym samym czasie, ale w Nowym Jorku Blake Lively dała znać, że po raz trzeci zostanie mamą. 34-letnia Brytyjka potwierdziła, że urodzi kolejne dziecko podczas paryskiego wydarzenia "Chanel J12 Cocktail Party". 

Katy Perry jest w ciąży! Gwiazda potwierdziła tę informację w teledysku "Never Worn White" >>

Rihanna jest w ciąży? Dowodem na to mają być zdjęcia z Diamond Ball 2019 >>

Blake Lively jest w ciąży >>

Keira Knightley jest w ciąży! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

Keira Knightley i James Righton mają już 4-letnią córkę Edie. Na razie niewiadomo czy będzie to również dziewczynka. A może tym razem aktorka urodzi chłopca? Nie podano również daty porodu. Knightley jedynie dała znać mediom, że jest w ciąży.

Przypomnijmy, kilka miesięcy temu Keira Knightley napisała esej "The Weaker Sex" (po pol. "Słabsza płeć") będący częścią antologii "Feminists Don't Wear Pink (And Other Lies)". Gwiazda takich filmów jak "Duma i uprzedzenie", "Pokuta", czy "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" skrytykowała w nim publiczne księżną Cambridge. Powód? Perfekcyjny wygląd Kate Middleton kilka godzin po porodzie i pozowanie fotografom z niemowlakiem.