Związek Keanu Reeves z Alexandrą Grant 

O związku odtwórcy głównej roli w "Matrixie" z artystką Alexandrą Grant wiadomo od ponad trzech lat. Nie jest to jednak relacja, która trafia do nagłówków artykułów czy w ogóle istnieje w przestrzeni publicznej. Chociaż w mediach pojawiały się wywiady z obydwojgiem, w kwestii miłości ich wypowiedzi były lakoniczne i nie zdradzały żadnych szczegółów. Wiemy, że Alexandra jest Amerykanką i pochodzi z Ohio, malarstwo studiowała na uniwersytecie w San Francisco. To jak wygląda ich związek czy chociażby jak się poznali pozostaje tajemnicą. 

Getty Images

Keanu Reeves opowiada o intymnych momentach 

W ostatnim wywiadzie dla magazynu People, Keanu został zapytany o ostatni moment, w którym odczuwał rozkosz. Ku zaskoczeniu dziennikarza aktor odniósł się właśnie do swojego związku: "Kilka dni temu z moją miłością" - powiedział- „Byliśmy w łóżku. Mieliśmy prawdziwe połączenie. Śmialiśmy się i chichotaliśmy. Czułem się świetnie. Po prostu miło było być razem”.

Getty Images

W rozmowie kontynuowany był motyw pytania "kiedy ostatni raz...". Keanu podzielił się też wspomnieniem o swoim ostatnim razie na parkiecie: "Na weselu przyjaciela jakieś osiem miesięcy temu. Czasami jestem pierwszy, a czasami potrzebuję namawiania. Czasami jest to piosenka, a czasami osoba. Po prostu idę z uczuciem". Ostatnie zadane pytanie dotyczyło powtarzającego się snu, gwiazdor odmówił jednak dziennikarzowi opowiedzenia o szczegółach zdradzając, że powtarzają się mu wyłącznie koszmary i są zbyt trudne, żeby je opisać.