Tego się nie spodziewaliśmy! Zaledwie kilkanaście minut temu do sieci trafił nowy klip Katy Perry do utworu "Never Worn White". Tekst piosenki nawiązuje do zbliżającego się ślubu Perry z Orlando Bloomem. "Cause I’ve never worn white / But I wanna get it right,” she sings. “Yeah, I really wanna try with you / No, I’ve never worn white / But I’m standin’ here tonight / ‘Cause I really wanna say ‘I do’ / I do" - śpiewa gwiazda. Pod koniec wideo możemy zobaczyć ciążowy brzuszek gwiazdy!

Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka >>

Ciąża Katy Perry. 35-letnia gwiazda spodziewa się dziecka

Tym samym Katy Perry potwierdziła plotki, że niedługo zostanie mamą! Fani spekulowali na ten temat od kilku tygodni, co więcej, celebrytka była ostatnio widziana w oversize'owym swetrze, a jej ostatnie oficjalne zdjęcia są tak zrobione, że nie widać na nich brzucha. To już oficjalne: Katy Perry jest w ciąży. Niestety nie wiemy, jakiej płci będzie dziecko oraz na kiedy przewidziany jest poród. 

Będzie to pierwsze dziecko Katy Perry i drugie Orlando Blooma. Aktor ma już syna z poprzedniego małżeństwa z Mirandą Kerr. Chodzi o urodzonego w 2011 roku Fylnna Christophera Blooma.

Katy Perry spodziewa się dziecka

Katy Perry i Orlando Bloom: historia związku

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli spotykać się w 2016 roku, jednak rok później rozstali się. Powodem był brak zaangażowania ze strony aktora. Jednak gwiazd wróciły do siebie w styczniu 2018 roku, a do zaręczyn doszło 14 lutego 2019 roku. 

W wywiadzie dla Capital FM z czerwca 2019 roku, piosenkarka wreszcie opowiedziała o swoich zaręczynach z aktorem. "To było w Walentynki i pamiętam, że musiałam pracować cały dzień - spotkaliśmy się więc dopiero na kolacji we włoskiej restauracji. Docieram tam i widzę, że Orlando jest świeżo ogolony, nie ma swoich butów tenisowych... Pomyślałam sobie wtedy: 'Aha, coś się dzieje!'". Po jedzeniu para wsiadła do helikoptera i tam właśnie Orlando Bloom poprosił Katy Perry o rękę. "Potem wylądowaliśmy na tym samym budynku, zeszłyśmy schodami na dół, a w restauracji była już cała rodzina, przyjaciele i więcej kwiatów niż widziałam w życiu" - dodała celebrytka.

Będzie to drugie małżeństwo dla obojga. Katy Perry wyszła za mąż w 2010 roku za Russella Branda, jednak związek przetrwał niecały rok. Orlando Bloom był mężem sławnej modelki w latach 2010-2013.