Katie Holmes i Jamie Foxx zakończyli swój związek. To była jedna z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie - nigdy nie opowiadali o swojej relacji na łamach prasy, a fotografom zaledwie kilka razy udało się uchwycić ich razem na gali, czy prywatnie np. w Nowym Jorku. Aktorzy byli razem sześć lat. Plotki o rozstaniu nasiliły się, gdy w ubiegły weekend 51-letni Jamie Foxx był widziany w klubie z wokalistką Selą Vave w Los Angeles. Tę informację potwierdził Page Six.

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się! To koniec ich związku >>

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się

Katie Holmes i Jamie Foxx nie wydali wspólnego oświadczenia, tak jak zrobili to np. Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Para po cichu zamknęła tę sprawę. Na dodatek, do rozstania nie doszło teraz, a kilka miesięcy temu. Jeszcze przed wakacjami. Podobno to 41-letnia gwiazda przyznała się przyjaciołom, że już nie jest z Foxxem. Katie Holmes ujawniła tę informację podczas kolacji w nowojorskiej restauracji La Esquina. "To co robi Jamie, to jego sprawa - nie jesteśmy razem od miesięcy" - miała wtedy powiedzieć. Niektóre źródła podają, że para nie jest ze sobą już od maja, a przecież Katie Holmes i Jamie Foxx byli razem na Met Gala 2019.

Katie Holmes i Jamie Foxx: historia związku

Pierwsze plotki o związku Katie Holmes i Jamie'go Foxxa pojawiły się w 2013 roku. Jak już wspomnieliśmy, para przez lata ukrywała swoją relację. Dopiero w 2018 roku na gali Clivea Davisa pojawili się oficjalnie razem. 

Katie Holmes wcześniej była związana z aktorem Chrisem Kleinem (2000-2005) oraz Tomem Cruisem, z którym związała się po kilku tygodniach od rozstania z Kleinem. W 2006 Katie urodziła córkę Suri Cruise, a jeszcze w tym samym roku Holmes i Cruise wzięli ślub w XV-wiecznym zamku Odescalchi w Bracciano we Włoszech. Wcześniej Katie zaczęła interesować się scjentologią (Cruise jest wieloletnim członkiem kościoła scjentologicznego). W czerwcu 2012 roku Holmes złożyła pozew o rozwód. 

Jamie Foxx jest ojcem urodzonej w 1995 roku Corinne Bishop oraz Anelise (ur. 2009)