Kate Moss zaczęła karierę w modelingu jako czternastolatka. W dokładnie tym samym wieku pierwsze kroki na wybiegu postawiła jej jedyna córka. I choć w prasie ostatnio głośniej było o Lottie Moss, która nieroztropnie włączyła się do dyskusji o „nepo babies” i podjudziła wyczulonych na kwestię nepotyzmu użytkowników Twittera, to Lila Grace Moss także umie zwrócić na siebie uwagę. Nie tylko wtedy, gdy zostaje twarzą Marc Jacobs Beauty, pozuje na okładce magazynu Dazed – którego współzałożycielem był nie kto inny jej ojciec Jefferson Hack – czy otwiera pokaz Miu Miu na tygodniu mody w Paryżu. Doskonale radzi sobie także w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 480 tysięcy internautów. Ostatnio postanowiła sprawić im prezent i podzieliła się wcześniej niewidzianym zdjęciem z rodzinnego albumu. Wszystko z okazji 49. urodzin Kate Moss. Post dedykowany ikonie mody lat 90. wywołał entuzjazm wśród fanów modelki.

Kate Moss z córką Lilą Grace na uroczym zdjęciu sprzed lat

Fotografia ukazuje Kate Moss w towarzystwie kilkuletniej wówczas Lili Grace. Uwagę zwracają bliźniacze stylizacje. Obie mają na sobie przeciwsłoneczne okulary, niezobowiązujące stroje i lekko potargane włosy. „Wszystkiego najlepszego, mamusiu! Na zawsze razem” – czytamy w opisie postu. Nie da się ukryć, że odkąd Lila Grace Moss poszła w ślady sławnej mamy, rzeczywiście często mamy okazję oglądać je razem. Matka i córka wystąpiły u swego boku na okładce Vogue Italia i spacerowały ramię w ramię po czerwonym dywanie podczas gali Met w 2022 roku. Chociaż tamtego wieczoru ich kreacje wyglądały obłędnie, to najnowsze zdjęcie i tak objęło prowadzenie w naszym rankingu najpiękniejszych kadrów z tą dwójką. 

Kate Moss wspomina kulisy słynnej kampanii Calvin Klein. Podczas sesji zdjęciowej czuła się „bezbronna i przestraszona” >>

Z redakcyjnym werdyktem zgadzają się zachwyceni fani, którzy zalewają profil emotikonami czerwonych serduszek. W komentarzach tłumnie składają życzenia jubilatce i nie szczędzą jej komplementów. „Mój ulubiony duet”, „Kocham was i kocham wasze okulary”, „Przesyłam wam dużo miłości, wspaniale razem wyglądacie”, „Najlepsze życzenia dla twojej mamy, mam nadzieję, że ją rozpieszczasz” – piszą z entuzjazmem.