Nowy romans Kate Moss?

50-letnia ikona mody, która wcześniej była w związkach z indie rockerem Jamie Hince'em i frontmanem Babyshambles Pete'em Doherty, była wyraźnie zachwycona występem Skipa Marleya na otwarciu festiwalu kulturalnego Med Bodrum. Świadkowie donosili, że Moss rzuciła się na scenę w przypływie entuzjazmu, co zmusiło ochroniarzy do odeskortowania modelki.

"Wszystko było bardzo słodkie i bezkonfliktowe" - powiedział dziennikarzom Daily Mail jeden z widzów. "Kate wbiegła na scenę, bo tak bardzo jej się podobało. Nie wiem, czy jest coś między nimi, ale na pewno jest fanką".

Wychowany w Miami Skip jest synem drugiej córki Boba Marleya, Cedelli. Podobno jest singlem, choć wcześniej był związany z nagrodzoną Grammy amerykańską piosenkarką H.E.R., z którą nagrał przebój Slow Down. 27-letni muzyk wydawał się być niewzruszony improwizowanym wystąpieniem Moss na scenie. Później widziano ich trzymających się za ręce, co wywołało spekulacje na temat potencjalnego romansu. 50-letniej Moss towarzyszyła jej bliska przyjaciółka Rosemary Ferguson. Jej dotychczasowy partner - 37-letni Nikolai von Bismarck, z którym była w związku od 2015 roku - nie dołączył do nich w Turcji.

Niezręczny moment z (byłym?) partnerem modelki

Był za to widziany na wczorajszym pokazie Gucci Cruise w Londynie, gdzie siedział w pierwszym rzędzie tuż obok Moss. Atmosfera wydawała się być napięta - nie rozmawiali jednak ze sobą, a modelka cały czas odwracała się do niego plecami, rozmawiając zamiast tego z córką Lilą, piosenkarką Debbie Harry i aktorką Demi Moore. Z kolei Von Bismarck (dosłownie) usunął się w cień, pogrążony w rozmowie przez telefon komórkowy.

Od prawej: Nikolai von Bismarck / mat. prasowe Gucci

Plotki na temat związku Moss i von Bismarcka krążą już od jakiegoś czasu, a spekulacje te nasiliła jego nieobecność podczas ostatnich eskapad Moss w Turcji. Zeszłego lata, von Bismarck był widziany z francusko-amerykańską modelką Camille Rowe, co podsyciło pogłoski na temat kryzysu 8-letniego związku - później był jednak wyraźnie obecny podczas styczniowych celebracji 50. urodzin Moss.