Kate Middleton ubrała dzieci w pasujące do jej stylizacje 

Tradycją świąteczną rodziny królewskiej jest pojawienie się na corocznej Wielkanocnej mszy w kaplicy St. George's w Windsorze. W tym roku księżna Kate miała na sobie kobaltowy płaszcz i nakrycie głowy projektu Catherine Walker, a trójkę dzieci ubrała pod kolor do swojej stylizacji.

Getty Images / WPA Pool / Pool

Najstarszy syn, książę George ubrany był w klasyczny garnitur, a kolorystycznym akcentem pasującym do mamy był niebieski krawat. Jego młodsza siostra, księżniczka Charlotte miała na sobie błękitne rajstopy oraz wstążkę we włosach. Natomiast 4-letni książę Louis, dla którego to świąteczne wyjście było debiutem, został ubrany w krótkie spodenki w jasnym odcieniu błękitu. Chociaż długość spodni księcia może dziwić podczas wciąż zimnych dni, jest ona wielowiekową tradycją. Zgodnie z nią najmłodsi chłopcy z rodzin szlacheckich podczas oficjalnych wyjść muszą mieć na sobie, krótkie spodenki, nawet podczas zimy. 

Getty Images / Samir Hussein / Contributor

Po raz pierwszy rodzina pojawiła się w komplecie podczas uroczystości Wielkanocnych. W poprzednich latach książę Louis był zbyt mały i podczas mszy rodzicom towarzyszył tylko George i Charlotte. Tłumy poddanych oraz paparazzi zgromadzili się w Windsorze, by obserwować pochód rodziny królewskiej z pewnością licząc na popisy księcia Louisa. Najmłodszy syn podbił serca całego świata, robiąc głupie miny i rozrabiając na widowni podczas jubileuszu Elżbiety II. Tym razem jednak książę grzecznie towarzyszył mamie, trzymając ją cały czas za rękę. 

Zobacz też: Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II i książę Louis, który skradł całe show