Zdjęcie pojawiło się na profilu @kensingtonroyal już wczoraj w godzinach wieczornych. Kate Middleton od lat uwielbia fotografować i trzeba przyznać, że księżna Cambridge ma talent. Co ciekawe, aż trudno uwierzyć, że książę Louis jest już taki duży! Przecież niedawno świętowaliśmy jego narodziny...

Kate Middleton pokazała nowe zdjęcie księcia Louisa. Chłopiec kończy dziś 3 lata

Księżna i tym razem ujawniła zdjęcie niepozowane czy klasyczny portret. Na najnowszym ujęciu możemy zobaczyć jak książę Louis jest szczęśliwy na swoim dziecięcym rowerku. Fotografia "została zrobiona w tym tygodniu przez księżną w pierwszy dzień w żłobku. Książę i Księżna z przyjemnością dzielą się nowym zdjęciem księcia Louisa" - możemy przeczytać w opisie postu na instagramie. 

Książę Louis. Data narodzin i geneza imienia najmłodszego syna księcia Williama i Kate Middleton

Przypomnijmy, książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo). Rodzice zdecydowali, że najmłodszy syn będzie nazywał się Louis Arthur Charles. Skąd ten wybór? Jak podał wtedy Daily Mail, był to hołd dla lorda Louisa Mountbattena, ostatniego wicekróla Indii i przedostatniego gubernatora generalnego Indii, który zmarł w 1979 roku, w wieku 79 lat. Podobno książę Filip oraz książę Karol byli bardzo związani z "wujkiem Dickie'em". Drugie imię, czyli "Alexander" nosi również George, starszy brat małego Louisa. Na dodatek, George na trzecie ma też Louis. Ostatnie zostało wybrane na część ojca Williama, czyli księcia Karola.

Chrzciny księcia Louisa zorganizowano w Londynie, a dokładnie w niedostępnym dla turystów Pałacu św. Jakuba (St. James’s Palace). Książę Louis ma aż sześciu rodziców chrzestnych! To przyjaciele Kate Middleton i księcia Williama. Matkami chrzestnymi zostały: Lady Laura Meade (żona przyjaciela księcia Williama, który jest ojcem chrzestnym księżniczki Charlotte), Hannah Carter (przyjaciółka księżnej Cambridge) oraz Lucy Middleton (kuzynka Kate). Tytuł ojca chrzestnego otrzymali: Nicholas van Cutsem (biznesmen w branży deweloperskiej, przyjaciel Williama z czasów dziecięcych), Guy Pelly (wieloletni przyjaciel Williama, Harry'ego i Kate, właściciel klubu nocnego), Harry Aubrey-Fletcher (przyjaciel Williama z czasów szkolnych). 

Książę William i Kate Middleton mają jeszcze dwójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku.