W zeszłym roku wszyscy komentowali zdjęcie świąteczne Meghan Markle, księcia Harry'ego i małego Archie'go. Nie wiadomo czy w tym roku Sussexowie sięgną po tę tradycję, skoro oficjalnie zrzekli się swoich królewskich zadań i aktualnie mieszkają w Los Angeles. Na razie mamy oficjalną kartkę od księcia Karola i jego żony oraz księstwo Cambridge. Na najnowszym zdjęciu pozują Kate Middleton, książę William, książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis. To właśnie najmłodsza latorośl ukradła całe show!

Kate Middleton i książę William pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest mały książę Louis. To najlepsze, co zobaczycie dziś w internecie

Zaledwie kilka dni temu dzieci Kate Middleton i księcia Williama zadebiutowały na czerwonym dywanie z okazji występu pantonimy w London Palladium. Dziś możemy podziwiać całą rodzinę na oficjalnej kartce świątecznej. Fotograf Matt Porteous uchwycił rodzinę na tle szopy z drewnem na opał. Wszyscy są uśmiechnięci, a najbardziej roześmiany jest książę Louis. Ta mina skradła nasze serca, podobnego zdania są użytkownicy instagrama, gdzie opublikowano zdjęcie. 

Przypomnijmy, książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo). Rodzice zdecydowali, że najmłodszy syn będzie nazywał się Louis Arthur Charles. To hołd dla lorda Louisa Mountbattena, ostatniego wicekróla Indii i przedostatniego gubernatora generalnego Indii, który zmarł w 1979 roku, w wieku 79 lat. Podobno książę Filip oraz książę Karol byli bardzo związani z "wujkiem Dickie'em". Pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku.