Wczoraj Kasia Tusk pokazała na Instagramie zdjęcie zrobione w pięknym gdańskim studiu Iconic, na którym widzimy blogerkę siedzącą na kanapie i oglądającą zdjęcia w aparacie. Autorka "Make Life Easier" świetnie wkomponowała się swoją stylizacją w klimat wnętrza - połączenie bieli i czerni oraz różnych faktur robi wręcz architektoniczne wrażenie. Tusk postawiła na dłuższy żakiet w kremowej wersji, który jest dwurzędowy i wiązany w talii (to prototyp jej marki MLE, który jednak nie wejdzie do sprzedaży), wąskie woskowane spodnie z Mango, skórzaną czarną torebkę Arket, skórzane kozaki Khaite w tym samym kolorze, a także złote kolczyki i naszyjnik od polskiej marki Stag Jewels. 

Naszą uwagę przykuły szczególnie czarne rurki z woskowaniem, które wybrała popularna blogerka. Postanowiłyśmy przejrzeć internetowy sklep Mango w poszukiwaniu podobnych, które odpowiadałyby stylizacji Kasi Tusk i udało nam się znaleźć dżinsy z tym samym efektem, które kosztują mniej niż 100 zł (wcześniej ich cena wynosiła 139,99, ale zostały przecenione o 32% i teraz można je kupić za 94,99 zł). 

Kasia Tusk w lnianej sukience z polską metką. Jest idealna na lato i zostanie zostanie z Wami na lata (a my wiemy, gdzie ją kupić)>>

Woskowane spodnie są dostępne w rozmiarach od 32 do 46 i są projektem z tkaniny bawełnianej, powstałym w ramach kolekcji Committed. "Ubrania z etykietką Committed są produktami wykonanymi z włókien i/lub przy użyciu procesów produkcyjnych, które są zrównoważone, zmniejszając tym samym ich wpływ na środowisko. Celem Mango jest wspieranie wdrażania praktyk, które są bardziej zaangażowane w ochronę środowiska, poprzez zwiększenie ilości ekologicznych ubrań w kolekcjach marki" możemy przeczytać na stronie hiszpańskiej sieciówki. Jeśli jesteście zainteresowane tymi spodniami - radzimy się spieszyć. Intuicja nam podpowiada, że ten model może się rozejść jak świeże bułeczki.

7 najlepszych stylizacji Kasi Tusk. To łatwe w obsłudze zestawienia, które nigdy nie wyjdą z mody>>

PS Obok zdjęcia stylizacji Kasia Tusk zwróciła uwagę, że mimo powolnego powrotu do swoich codziennych obowiązków, wciąż trzeba pamiętać o pomocy Ukrainie. "Widać tutaj, że powoli wszyscy wracają do swoich spraw. Wracajmy, ale nie zapominajmy. Do moich 'lokalsów' - @gdanskpomaga to profil gdzie bardzo łatwo znajdziecie różne sposoby aby pomóc. Sprawdzony przeze mnie osobiście" napisała blogerka. 

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.