Kasia Tusk została mamą

O ciąży Kasi Tusk mówiło się od tygodni, ale blogerka do tematu odnosiła się subtelnie, bo zarówno na blogu, jak i Instagramie, pokazuje swoje życie osobiste na własnych zasadach. Z jednej strony nie mówiła bezpośrednio, że spodziewa się dziecka i nie relacjonowała ciąży, a z drugiej - wcale nie ukrywała tego tematu (np. zaokrąglony brzuszek było widać w przypadku luźniejszych sukienek, które zaczęła wybierać w ostatnim czasie Tusk). Po jakimś czasie paparazzi przyłapali ją na spacerze, gdzie było widać, że spodziewa się drugiego dziecka, a do mediów plotkarskich trafił komentarz jej teściowej potwierdzający doniesienia o ciąży.

Kasia Tusk w lnianej sukience z polską metką. Jest idealna na lato i zostanie zostanie z Wami na lata (a my wiemy, gdzie ją kupić)>>

Dziś w sieci pojawiły się informacje, że Kasia Tusk urodziła i została mamą po raz drugi. Super Express podał także potwierdzenie "znajomej z bliskiego otoczenia celebrytki", która zdradziła płeć dziecka. Według magazynu jest to dziewczynka i "wszystko dobrze się udało". Póki co blogerka nie odniosła się jeszcze do doniesień i nie opublikowała żadnego postu czy zdjęcia. 

Kasia Tusk: dzieci

Przypomnijmy, że to drugie dziecko Kasi Tusk i jej męża Stanisława Cudnego. Pierwsze urodziła na początku 2019 roku i dokładnie 4 lutego opublikowała pierwsze zdjęcie z córką, która dostała imię Liliana. Chwilę wcześniej to paparazzi zauważyli Kasię Tusk wraz z mężem oraz... niemowlakiem. Pierwsze zdjęcie jako matka, na którym było widać wózek oraz jej ukochanego psa, podpisała wymownie: "No words needed... Spóźnialskich zapraszam na blog #newchapter #piesPortos". Więcej fotografii znalazło się w nowym wpisie na Make Life Easier. 

7 najlepszych stylizacji Kasi Tusk. To łatwe w obsłudze zestawienia, które nigdy nie wyjdą z mody>>

Gratulujemy powiększenia rodziny i życzymy dużo zdrowia!