Pierwsze zdjęcie Kasi Tusk z dzieckiem

Ostatnie dni to spekulacje na temat tego, czy blogerka już urodziła oraz jakiej płci jest jej dziecko. Najpierw Instagramie przypadkiem zdradziła, że być może spodziewa się córeczki - fani zauważyli na jednym ze zdjęć, że w szufladach komody znajduje się zabawka dedykowana właśnie dziewczynkom, to jest skrzat PIXY duńskiej firmy Maileg. Od wczoraj wiadomo już też, że dziecko Kasi Tusk i Stanisława Cudnego pojawiło się na świecie. W weekend paparazzi zauważyli Kasię Tusk wraz z mężem oraz... niemowlakiem. Dziś blogerka potwierdziła te doniesienia i opublikowała na Instagramie zdjęcie z wózkiem oraz ukochanym psem. Podpisała je: "No words needed... Spóźnialskich zapraszam na blog #newchapter #piesPortos". Więcej fotografii znalazło się w nowym wpisie na Make Life Easier. 

Zobacz: Kasia Tusk zdradziła przypadkiem płeć dziecka? Spodziewa się córki?>>

Wybitnie krótki i jednocześnie cudowny – taki był spacer, na który wybraliśmy się w ostatnim tygodniu. Portos szalał z radości, że w końcu wyszliśmy na zewnątrz wszyscy razem.

"Mróz nie zdążył nawet uszczypnąć nas w nos, bo tak szybko schowaliśmy się do samochodu, ale w ciągu tych kilku chwil udało nam się zrobić chyba z milion zdjęć. Kilka z nich – tych mniej osobistych – widzicie dziś w formie "Look of the Day". Resztę chowamy do rodzinnego albumu" napisała Kasia Tusk. Z wpisu wynika, że jej dziecko mogło pojawić się na świecie na przestrzeni ostatnich dwóch-trzech tygodni (kilka dni temu blogerka wrzuciła zresztą zdjęcie ze spaceru z podpisem: "Wczoraj udało nam się wychylić nosy z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach").

Czytaj też: Kasia Tusk znów pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda olśniewająco>>

Blogerka, która bardzo pilnuje swojej prywatności, długo zwlekała zarówno z ogłoszeniem swojego ślubu, jak i z tym, że jest w ciąży. O tym, że oczekuje pierwszego dziecka, poinformowała dopiero w październiku ubiegłego roku. Młodej mamie gratulujemy! Pierwsze zdjęcie Kasi Tusk z dzieckiem, opublikowane przez blogerkę, znajdziecie w naszej galerii>>