Rozstanie Kim Kardashian i Kanyego Westa należało do jednych z najgłośniejszych w światku Hollywood ostatnich lat. Media donoszą, że ekscentryczny raper po 9 miesiącach podjął kroki by legalnie zakończyć małżeństwo z Kim. Kanye nie pozostawia decyzji rozwodowych przypadkowi, w sprawie reprezentował go będzie jeden z najbardziej wpływowych prawników w Los Angeles. 

Opieka nad dziećmi Kim Kardashian i Kanyego Westa 

Para komunikowała wcześniej, że podział majątku mają już za sobą. Nie ma jednak jasności czy Kim i Kanye doszli do porozumienia w kwestii opieki nad czwórką ich wspólnych dzieci. Aktualnie to Kim w 80% odpowiada za opiekę nad North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, and Psalm, 3. 
Kanye West niedawno obwieścił światu, że rozszerzył swoje biznesowe portfolio o szkołę, jak się jednak okazuje jego dzieci do niej nie uczęszczają na stałe. Kim Kardashian nie wyraziła na to zgody, prawdopodobnie ze względu na fakt, że placówka ta nie otrzymała zezwolenia od odpowiednich organów rządowych. Cała czwórka bywa w Donda Academy, wyłącznie na zajęciach z chóru. 

Kanye West otwiera szkołę i wyznaje, że nie przeczytał żadnej książki w swoim życiu

"W tej chwili doszliśmy do porozumienia – ale nie skończyłem, ponieważ ja nie godzę się na kompromisy – na teraz uzgodniliśmy, że dzieci przychodzą do mojej szkoły po szkole i uczą się chóru"– powiedział w wywiadzie Kanye

Źródło Page Six, donosi również, że w skutek ostatnich kontrowersji sprowokowanych przez wypowiedzi Kanyego, para ze sobą nie rozmawia. W tematach związanych z dziećmi kontaktują się wyłącznie za pośrednictwem asystentów. Kim wyraźnie stawia granice i odcina się od antysemickich wpisów rapera czy postawionych mu zarzutów przez rodzinę tragicznie zmarłego Georga Floyda. 

Twitter i Instagram usuwa wpisy Kanyego Westa