Od pewnego czasu, kiedy pojawia się nazwisko Westa w mediach, można spodziewać się, że gwiazdor ponownie zrobił coś zaskakującego, nie mieszczącego się w normach społecznych. Początek roku zaczął się dla niego rozwodem z KIm Kardashian, co doprowadziło go do skrajnych sytuacji w stosunku do nowego partnera eks małżonki. Kanye niepogodzony z rozstaniem jawnie wyzywał Peta Davidsona, a nawet groził mu śmiercią. 

Kanye West i Candice Swanepoel są parą?

Akademia Dondy

Aktualnie Ye zdecydował się na działalność wykraczającą poza muzykę i modę, celebryta postanowił kształcić kolejne pokolenia. Kanye otworzył prywatną szkołę chrześcijańską, Donda Academy, Model nauczania w tej placówce jest inny niż w tradycyjnych szkołach, tutaj nie podąża się za programem. Dobór zajęć zależy od zainteresowań i umiejętności dzieci. Rodzice zapisanych dzieci musieli podpisać umowę dotyczącą poufności, zakazującą udzielania informacji na temat działań szkoły. Wiadomo jednak, że wśród przedmiotów znajdują się języki, sztuki wizualne, film, chór i parkour.

Kanye nie przeczytał w swoim życiu żadnej książki 

Gwiazdorzy inwestujący swoje fortuny w różnego rodzaju przedsiębiorstwa nie są niczym zaskakującym. Jednak Kanye, robi wszystko by o jego nowym projekcie było głośno. Przy otwarciu szkoły, Ye wyznał, że sam nigdy nie przeczytał książki. Został zaproszony do podcastu Alo Yoga's Mind Full z CEO, Dannym Harissem gdzie powiedział: 

„Kiedy powiedziałeś, że nie czytałem tej książki, w rzeczywistości nie czytałem żadnej książki”- wyznał West- „Czytanie jest dla mnie jak jedzenie brukselki”.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Kanye z dumą chwali się swoim brakiem zainteresowania literaturą. W 2009 roku podczas promocji książki, której był współautorem... Kanye wyznał: 

„Jestem dumnym nieczytelnikiem książek — lubię czerpać informacje z robienia rzeczy, takich jak rozmowa z ludźmi i prawdziwe życie”.

Pete Davidson i Kaley Cuoco w nowej komedii romantycznej. „Meet Cute” opowie o miłości od pierwszego wejrzenia i podróżach w czasie