W internecie nic się nie ukryje - fani rapera i modelki zastanawiają się czy przypadkiem ich idole nie mają romansu. Kanye West i Candice Swanepoel sami wywołali te plotki. 

Kanye West i Candice Swanepoel są parą?

Wszystko zaczęło się od... instagrama. A dokładnie stories. Słynna modelka zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym widać ją i Kanye. Co ważne, West zrepostował to ujęcie. To wystarczyło, żeby wywołać lawinę insynuacji. Smaczku dodaje fakt, że pracowali razem przy kampanii okularów rapera, YZY SHDZ. Dodatkowo, Swanepoel pojawiła się w sesji wizerunkowej SKIMS. 

"Kanye i Candice spotykają się, ich relacja jest nowa" - ujawniło anonimowe źródło na łamach Entertainment Tonight. "Lubią się i podoba im się jak to się na razie toczy. Łączy ich mode i kreatywność. Kanye bardzo się ekscytuje Candice". Natomiast Page Six podaje, że gwiazdy "spotykają się" właśnie z powodu akcji reklamowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez YZY (@yzy)

Kanye West i Candice Swanepoel. Poprzednie związki gwiazd

Kanye West przez ostatnich kilka lat był związany z Kim Kardashian. Para poznała się w 2000 roku. Raper pojawił się nawet w słynnym reality-show "Z kamerą u Kardashianów", a w 2012 West wyznał Kim miłość w piosence "Cold". Dwa lata później celebryci wzięli huczny ślub we Florencji i w ciągu następnych lat doczekali się czwórki dzieci: North, Sainta,Chicago i Psalma.

W czerwcu zeszłego roku plotkowano na temat romansu Westa z Iriną Shayk - para spędziła razem wakacje na południu Francji. Jednak nic z tego nie wyszło. W styczniu 2022 wiele mówiło się o jego relacji z Julią Fox - niestety miesiąc później zerwali. 

Candice Swanepoel była wcześniej w długoletnim związku z 39-letnim dziś modelem Hermannem Nicoli, z którym ma dwóch synów: Anacę i Ariela. W marcu tego roku modelka była widziana w towarzystwie hiszpańskiego modela i aktora Andresa Velencoso.