Kaia Geber w "American Horror Stories"

Kilka miesięcy temu do sieci wypłynęła informacja o tym, że Kaia Gerber dołączyła do obsady kolejnej części "American Horror Stories". Wtedy producent wykonawczy serialu, Ryan Murphy, ujawnił wiadomość o zaangażowaniu 20-letniej modelki wczoraj na swoim Instagramie:

Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że Kaia Gerber dołącza do rodziny American Horror Story 

Obok córki supermodelki w serialu pojawią się także: Macaulay Culkin, Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Kathy Bates, Billie Lourd, Leslie Grossman, Lily Rabe, Adina Porter, John Carroll Lynch, Cody Fern oraz Angelica Ross. Warto przypomnieć, że nie jest to debiut Kai Gerber na wielkim ekranie. Modelka już jako piętnastolatka zagrała w filmie ,,Sister Cities".

Fabuła "American Horror Stories"

Serial ,,American Horror Story" został stworzony dekadę temu przez Ryana Murphy’ego Brada Falchuka. W Polsce emitowany jest przez kanał FOX od listopada 2011 roku. Każdy sezon skupia się na innym temacie i jest osadzony w konwencji horroru - od nawiedzonego domu, szpitala psychiatrycznego po hotel z mroczną historią. Na przestrzeni dziewięciu sezonów, serial był wielokrotnie nagradzany i zdobył 95 nominacji do nagród Emmy. Na początku 2020 roku, stacja FX należąca do Disney'a odnowiła licencję ,,American Horror Story" na kolejne trzy sezony

Nadchodząca seria będzie składać się z siedmiu godzinnych odcinków, a w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, American Horror Story: Double Feature, będzie opowiadać dwie przerażające historie. Ryan Murphy zdradził też, że historia zagłębi się w mity, legendy i tradycje w klimatach horroru

Zwiastun "American Horror Stories"

Fani Kai Gerber długo czekali na ujawnienie pierwszych zdjęć i szczegółów dotyczących roli modelki. Na szczęście do sieci trafi właśnie zwiastun serialu, a także zapowiedź na Instagramie Ryana Murphy'ego i od razu możemy zagwarantować, że dużo będzie się działo. A do tego będzie bardzo pikantnie! Kaia, w nowej części produkcji, wciela się w rolę Ruby, która na wideo pokazana jest w bardzo namiętnych ujęciach. Widzimy jak jej bohaterka namiętnie całuje swoją ekranową dziewczynę, Sierrę McCormick. Po pokazaniu kilku szybkich ujęć z innymi bohaterami serialu ponownie widzimy tę ekranową parę, jednak tym razem w wannie, ponownie w gorącej sytuacji. 

 

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun nowej części "American Horror Stories", której dwa pierwsze odcinki będą miały swoją premierę na portalu Hulu już 15 lipca.